Astrologinė prognozė sausio 23–29 d. | KaunoDiena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ SAUSIO 23–29 D.

AVINAS

Nors žvaigždės palankios judėti pirmyn, jūsų priešai ir konkurentai suaktyvės. Su jais kovoti neverta: esate stiprūs ir savo ramia reakcija sutrukdysite bet kokiems bandymams kaišioti pagalius į ratus. Šilta, maloni namų atmosfera padės atsipalaiduoti, galėsite pamiršti nesutarimus ir ginčus. Galite sulaukti netikėto partnerio pasiūlymo dėl bendros pramogos.

JAUTIS

Kuo dažniau eikite į teatrą, koncertus, literatūrinius vakarus, aplankykite meno galeriją, išvykite į ekskursiją – pasisemsite įkvėpimo ir galėsite išbandyti savo jėgas kurdami grožį. Didelis noras išbandyti likimą paskatins dalyvauti kažkokioje nuotykių kupinoje, neapgalvotoje avantiūroje. Jei turite papildomų lėšų, galite padėti kitiems: vertingiausia daugyba yra dalyba.

DVYNIAI

Gali išryškėti jūsų dvilypumas. Artimuosius stebinsite pasyvumu, gali stigti jėgų netgi paprastoms užduotims, tokioms kaip namų tvarkymas, sportas, atlikti. Šeimos žmonėms patartina įnešti naujovių į santykius, nes būtent tai padėtų įsikrauti. Partnerių paieškos bus pasyvios, tad verta prisiminti, kad sutinka pagal drabužį: stenkitės atrodyti įspūdingai, kad sužavėtumėte.

VĖŽYS

Daugeliui pavyks suprasti savo tikslą. Su artimaisiais bus lengva susikalbėti, nes nebebūsite tokie nervingi, kaip iki šiol. Karo kirvis gali būti užkastas. Sėkmė lydės visa, kas susiję su menu: pieškite, megzkite, meistraukite. Dirbant rankų darbus ateis vidinė ramybė ir pusiausvyra. Geras laikotarpis energijai valyti. Šiek tiek pastangų, ir galite atrodyti pritrenkiamai.

LIŪTAS

Turėtumėte pradėti jausti, kaip jūsų ego ima kišti koją. Būkite atsargūs su nepažįstamaisiais, kurie bandys išgauti vertingos informacijos. Pajutę norą atkurti tvarką savo gyvenime, jam nesipriešinkite. Atsikratę šiukšlių, padidinsite namų komfortą ir jaukumą. Partnerius vargins jūsų paslaptingumas. Venkite kabintis į praeitį, nuolatos galvodami apie ankstesnius pasiekimus.

MERGELĖ

Norėdami nuo gyvenimo sunkumų pereiti prie kažko malonaus, dažniau išeikite iš namų į žmones, nuoširdžiau bendraukite su artimaisiais. Turėsite galimybių atkurti ryšį su šeima, susitaikyti su neišmintingais savo aplinkos žmonėmis. Ramybė, savikontrolė ir nuoseklumas – jūsų stiprybė. Galima nepamirštama ir svarbi pažintis jūsų giminaičių ar pažįstamų namuose.

SVARSTYKLĖS

Patartina būti itin atidiems tvarkant bet kokius reikalus. Tikrinkite viską – dokumentus, kainas, partnerių lojalumą. Atlaikykite varginantį artimųjų spaudimą, o jei reikėtų pagalbos – kreipkitės į draugus. Pokyčiai bręsta širdies reikalų srityje. Kažkas galbūt nuspręs susieti savo gyvenimą su partneriu, kažkas – realizuoti save šeimoje. Labai palankus metas dvasinio peno paieškoms.

SKORPIONAS

Viskas, kas atidėta vėlesniam laikui, šią savaitę bus baigta. Bus pelninga sfera, susijusi su svetainių kūrimu ir reklamavimu. Namams reikės skirti laiko ir energijos. Pirmiau atlikite pačias svarbiausias užduotis. Tiems, kurie kuria santykius, verta pasinaudoti gera proga ir prisistatyti partnerio šeimai. Jūsų tėvai jūsų pasirinkimą įvertins teigiamai.

ŠAULYS

Jums bus sunku patikėti galima sėkme. Neskubėkite graužtis dėl likimo. Ieškokite šios būsenos priežasties savyje. Išanalizuokite savo nusistatymus. Suradę tai, kas atitraukia jus nuo svarbiausio dalyko, motyvuokite save: žvaigždės garantuoja vidinę harmoniją, kuri padės prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Įsisavinę naują informaciją, užsiimkite intelektine veikla.

OŽIARAGIS

Nepaisant, kad viduje verda emocijos, nebūkite priekabūs ir kritiški, nesiskųskite partneriu. Noras aiškintis santykius puikiai nuslopinamas susiradus hobį ar pasitelkus pozityvų mąstymą. Šiuo metu sudaryta sąjunga atneš daug laimės, o santykiai, prasidėję palyginti neseniai, rutuliosis teigiamai. Jei norite nustebinti išrinktąjį, išdrįskite peržengti įprastą ribą.

VANDENIS

Pagaliau galite pasitikėti savimi. Tad šalinkite kliūtis – ir pirmyn užkariauti Olimpo viršūnės. Likimas bus palankus tiems, kurie pasinaudos savo valios jėga ir galimybėmis. Žvaigždės žada daug ryškių įvykių, pavyzdžiui, darbinio romano pradžią: kibirkštis tarp kolegų gali įsižiebti mokymuose ar bendroje komandiruotėje ir tapti romantiško bendravimo pagrindu.

ŽUVYS

Galimybių bus daug – metas pasiruošti svarbiam pasirinkimui ir gyvenimo posūkiui. Tik neskubėkite apsispręsti, nepasvėrę visų pranašumų ir trūkumų. Suabejoję kreipkitės į vyresnius šeimos narius patarimo. Niekas netrukdys užmegzti tvirtų romantiškų santykių su savo simpatijos objektu. Pajusite artumą, suprasite, kad jis jus vertina ir myli. Neatmetama galimybė gauti santuokos pasiūlymą.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS