Astrologinė prognozė sausio 30–vasario 5 d. | KaunoDiena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ SAUSIO 30–VASARIO 5 D.

AVINAS

Jūsų klestėjimo sąlyga šią savaitę: asmeninės laisvės troškimas turi neviršyti pareigos jausmo. Gal galėsite pagerinti savo finansinę padėtį arba bent jau padaryti tai, kas paskatins jūsų gerovę artimiausiu metu. Sunkiai dirbantys ir atkakliai siekiantys savo tikslų ne tik padidins  savivertę, bet ir užsitarnaus kitų pagarbą.

JAUTIS

Tinkamas laikas imtis pertvarkyti namus ar kraustytis į naujus – vėliau to daryti žvaigždės nepatars. Puikus laikotarpis dalykiniams klausimams spręsti neformalioje aplinkoje. Gali trūkti pinigų ir entuziazmo. Jūsų problemų pagrindinė priežastis yra jautiškas užsispyrimas. To atsisakę iš karto pajusite, kaip gyvenimas gerėja.

DVYNIAI

Galimi įvykiai, reikalaujantys greito sprendimo. Jei pavyks prisitaikyti prie situacijos, atsidursite ant sėkmės link šuoliuojančio žirgo, prieš jūsų akis atsivers ilgalaikio projekto perspektyvos. Nepasiduokite, kad ir koks užsiėmęs būtumėte. Įtakingų mecenatų palaikymas parodys, kad einate teisingu keliu. Laukia teigiamų pokyčių metas.

VĖŽYS

Energijos nestigs, atsivers naujų karjeros perspektyvų. Teks apsispręsti, ar į naują gyvenimą žengsite atsikratę negatyvių dalykų, ar nepamiršę senų nuoskaudų. Vadovaukitės intuicija ir autoritetingų asmenų patarimais. Asmeninis gyvenimas suteiks daug emocijų. Tikėtini audringi įvykiai meilės fronte, pakelsiantys adrenaliną ir nuotaiką, lemtingi susitikimai.

LIŪTAS

Galėsite užmegzti naudingų jūsų karjerai ryšių. Asmeninius santykius išsaugosite pasitelkę savikontrolę, tačiau pasiruoškite, kad netvirti santykiai gali subyrėti. Žmonės jūsų klausys ir seks jumis, todėl šią visatos dovaną naudokite tinkamai. Nepamirškite draugų. Teks aktyviai dalyvauti jų projektuose. Nežadėkite to, ko negalite ištesėti.

MERGELĖ

Augs jūsų pasitikėjimas savimi, nesunkiai susidorosite su sunkiausiomis užduotimis. Moterys gali pasijusti neįvertintos ar net nuvertintos. Neimkite visko giliai į širdį – jūsų laikas dar neatėjo. Vyrams gresia įsipainioti į slaptas intrigas darbe. Problemas vertėtų spręsti  kartu su partneriu, pajamos augs lygiagrečiai su išlaidomis.

SVARSTYKLĖS

Palankus laikas mėgautis gyvenimu, laisve ir nepriklausomumo pojūčiu. Veiklos nestigs, o laisvo laiko katastrofiškai trūks. Kai darbas veja darbą, pramoga – pramogą, gresia perdegti. Atkreipkite į tai dėmesį. Susitelkite į bendravimą, reikalingą, kad įgytumėte naujų ir labai autoritetingų pažinčių, kurios padės kilti karjeros laiptais.

SKORPIONAS

Patirsite neregėtą kūrybinį pakilimą. Jūsų organizaciniai įgūdžiai padės gauti naudos ir užsirekomenduoti vadovų akyse. Kiekviename žingsnyje būkite apdairūs ir, vadovaudamiesi atsargumo taisykle, siekite savo tikslų. Vyrai gali būti pernelyg išdidūs, tad aplinkinių kritiką turėtų priimti  geranoriškai ir, į ją įsiklausę, nusileisti ant žemės.

ŠAULYS

Norėsis viską daryti iš karto, imtis neįmanomų darbų. Tačiau tikslų nepasieksite, jei neišsigryninsite prioritetų. Galėsite sustiprinti savo pozicijas, padėti pamatus ateities vizijai. Laukia romantiški nuotykiai, kurie išbandys santykių tvirtumą. Vienišiai mielai keis viską dėl mylimųjų. Laukia sėkmė visuomeninėje veikloje.

OŽIARAGIS

Palankus laikas investuoti į būsto atnaujinimą, spontaniškoms kelionėms ir nuotykiams. Pažiūrėkite atidžiau į savo socialinį ratą: galbūt jūsų netenkina konfliktai su artimaisiais ir draugais? Geriausia taktika būtų kuo žemiau pasilenkti ir išeiti iš diskomforto zonos. Priėmus tinkamus strateginius sprendimus, sėkmė neprivers jos laukti.

VANDENIS

Būsite kaip niekada aktyvūs ir kupini energijos. Gal surasite naują hobį, kuris tęsis ilgus metus. Pavydiems žmonėms nepatiks jūsų sėkmė ir jie bandys kišti pagalius į ratus. Kartu praleistas laikas padės sustiprinti santykius su artimaisiais. Kiekvieną minutę praleidę naudingai, būsite patenkinti patys ir malonių emocijų suteiksite artimiesiems.

ŽUVYS

Teigiamų emocijų pasisemsite veikloje. Likimas palaikys drąsius ir ryžtingus. Tik nesileiskite į skrydžius virš debesų, antraip rizikuojate prarasti ryšį su realybe. Galite apsvarstyti galimybę įsigyti nekilnojamojo turto, bet tik tuo atveju, jei jūsų santykiai tvirti. Moterims patartina skirti dėmesio moteriškosioms savybėms puoselėti.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS