Astrologinė prognozė vasario 6–12 d. | KaunoDiena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ VASARIO 6–12 D.

AVINAS

Darbinga savaitė. Atrasite savyje sugebėjimų, kurių anksčiau net neįtarėte turintys. Tai neliks nepastebėta kolegų ir viršininkų. Tačiau nepervertinkite savęs. Bet kokioje situacijoje stenkitės į dalykus žiūrėti realistiškai, kitaip padėtis gali tapti nekontroliuojama. Skirkite pinigų savo įvaizdžiui pakeisti, nes pokyčiai bus itin naudingi.

JAUTIS

Prieš jus atsivers visi keliai. Tapsite visomis prasmėmis laisvesni ir galėsite judėti, kur panorėję. Išsiplėtęs pažinčių ratas suteiks dar daugiau naujų idėjų. Tik ant laurų neužmikite – žvaigždės sako, kad dabar sėkmė dryžuota kaip zebras. Nebūkite pernelyg įtarūs – jūsų fantazijos apsunkintų gyvenimą jums patiems. Raskite laiko pailsėti.

DVYNIAI

Laukia nenuspėjamas laikotarpis, kai viskas, kas neįmanoma, tampa įmanoma, tačiau tai suvokti nebus lengva. Jūsų būklė priklausys nuo oro ir aplinkos, ir tik aiškus darbo ir poilsio grafikas padės išvengti pervargimo. Galimas finansinės padėties pagerėjimas, leidžiantis planuoti ateitį. Moterys turėtų saugotis traumų, vyrai – nervų pakrikimo.

VĖŽYS

Poilsio metas po chaotiško sausio. Visus planus ir projektus geriau atidėti pavasariui. Darbe įsivyraus ilgai laukta ramybė. Šį laiką skirkite materialinėms problemoms spręsti. Nebūkite impulsyvūs, prieš įsigydami brangius pirkinius kelis kartus pagalvokite. Norintys harmonijos, ją galės rasti santykiuose su draugais. Saikas privalomas.

LIŪTAS

Išmetus tai, kas sena ir nereikalinga, iš namų, iš galvos ir iš gyvenimo, atsiras naujos energijos ir kaita į gerąją pusę netruks įvykti. Smulkmenos atitrauks dėmesį nuo pagrindinių tikslų, bet jūs galite susikaupti ir pasirinkti tiesiausią kelią. Galėsite parodyti organizacinius gebėjimus veikloje, patraukti visų dėmesį. Venkite būti arogantiški.

MERGELĖ

Jei esate pasirengę dirbti ateities labui, teks susidurti su neįprastais jums iššūkiais. Būkite atsargūs užsiimdami rizikingomis veiklomis, saugokitės traumų, atidžiai vairuokite ir vaikščiokite. Apskritai venkite bet kokių incidentų. Kas valandą besikeičiančius planus teks įgyvendinti naudojant energijos resursus. Bet jūsų vidinė jėga ir intuicija padės išgyventi.

SVARSTYKLĖS

Galimybės iš pradžių glumins, bet vėliau suprasite, kaip jas išnaudoti savo naudai. Imkitės veiksmų tik tada, kai galvoje turėsite aiškų planą, venkite impulsyvių sprendimų: kai jie pasirodys neteisingi, jūs prarasite visas naujai iškovotas pozicijas. Meilės santykiai taip bus sunkūs. Problemų priežastis – jūsų dėmesys sau.

SKORPIONAS

Ramus ir harmoningas laikas. Sutelkę dėmesį į esamų problemų ir šeimos reikalų sprendimą, galite panorėti uždirbti visus pasaulio pinigus. To daryti nepatariama – psichoemocinės sąnaudos bus didesnės nei nauda. Suaktyvės vagys ir sukčiai, ir tik budrumas išgelbės nuo nemalonių incidentų. Venkite abejotinų vietų ir netinkamų žmonių susibūrimų.

ŠAULYS

Įdomus laikotarpis. Jūsų gyvenimas pagaliau stabilizuosis, tačiau stabilumas bus labai dinamiškas. Pasiekimai, permainos, lemtingi sprendimai yra tai, kas šiuo metu bus jums itin svarbu. Ne tik profesionalumas, bet ir jėga ar net tam tikra agresijos dozė padės kritiškiausiomis akimirkomis. Sėkmingai įveikę išbandymus, galėsite mėgautis pergale.

OŽIARAGIS

Skleisite įdomias idėjas, kurios atneš jums apčiuopiamos finansinės naudos. Tačiau dėl teisės jas pritaikyti praktiškai teks kovoti. Čia padės jūsų gebėjimai įtikinti ir įrodyti savo požiūrį ne tik žodžiais, bet ir skaičiais. Neskubėkite dalyvauti sandoriuose. Laikas parodys, kad atrodę pelningi projektai nėra tokie geri.

VANDENIS

Vidiniai pokyčiai sužadins išorinius. Bus sunku susikaupti, bet pajusite jėgų antplūdį. Sėkmė laukia su bendravimu susijusiose srityse. Atsisakykite brangių pirkinių. Moterys pavargs labiau nei įprastai, tačiau įgytos žinios bus raktas į stabilias pajamas visus metus. Vyrai turėtų rasti laiko veiklai lauke – tai padės neutralizuoti susikaupusias negatyvias mintis.

ŽUVYS

Turėsite galimybę įgyvendinti senai sukurtus planus ir išpildyti senas svajones. Judėsite į priekį lengvai ir užtikrintai. Nuobodžiam rutiniškam darbui nestigs kūrybiškumo. Paaštrės moterų intuicija. Tai leis priimti teisingus sprendimus iš širdies. Vyrai turės išmokti suderinti darbą ir asmeninį gyvenimą. Nebus lengva, bet bus malonu.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS