Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 21 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (BALANDŽIO 21 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė balandžio 21-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Galite sulaukti naujo dalykinio pasiūlymo arba didesnio krūvio darbe. Regis, nersitės iš kailio, jeigu mėginate realizuoti save administracinėje veikloje, politikos srityje.

JAUTIS. Regis, jums aktuali bus kelionė, situacija užsienyje, konferencija, studijos ar pan. Bet kuriuo atveju, tai viltinga diena. Nestokosite energijos, optimizmo, drąsos veikti.

DVYNIAI. Regis, galvosite apie praturtėjimą arba tiesiog kitokį gyvenimą, pokyčius. Visgi jiems įgyvendinti neužtenka galvojimo ir svajojimo. Teks aktyviai veikti. O kol kas planuokite, remdamiesi realiomis galimybėmis.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę bendradarbiauti, partneriauti. Galbūt parodysite iniciatyvą, norėdami įsilieti į bendraminčių grupę, sudalyvauti renginyje, projekte ar pan.

LIŪTAS. Jums teks rimtai padirbėti ir pademonstruoti gebėjimą priimti bei kitiems perteikti naujoves, modernesnius metodus. Pasirūpinkite savo ūkiu, augintiniais.

MERGELĖ. Šiandien neslopinkite savęs, jeigu norisi išlieti gerus jausmus, pademonstruoti talentus, suteikti malonių siurprizų vaikams, mylimam žmogui.

SVARSTYKLĖS. Jūsų nepaleis kasdieniniai rūpesčiai, rutina. Šiandien išties naudingiausia rūpintis namais, šeima, nuosavybės klausimais. Gali pavykti tai, kas jau atrodė neįmanoma.

SKORPIONAS. Seksis sudaryti sutartis, tvarkyti su ryšiais, informacija, reklama, įvairiais raštais, technika susijusius reikalus. Pokalbiai su geranoriškai nusiteikusiais aplinkiniais jums kels ūpą aktyviau veikti.

ŠAULYS. Būsite energingi, todėl į priekį gali pasistūmėti verslo reikalai. Darbingos nuotaikos visą dieną neprarasite, jeigu matysite, kad jūsų pastangos nenueina perniek.

OŽIARAGIS. Šiandien pasitikėsite savimi, būsite nusiteikę rizikuoti ir mėginsite pradėti kažkokį naują reikalą, projektą. Jėgų ir įkvėpimo nepristigs net ilgesnio laiko reikalaujantiems sumanymams, orientuotiems į ateitį.

VANDENIS. Paaštrėjusi intuicija turėtų padėti medicinos, meno ir protinio darbo srityse. Visgi galite slapta kurti nelabai realistiškus planus. Venkite svaigalų, kvaišalų. Saugokite sveikatą.

ŽUVYS. Šiandien palanku tartis dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo. Pravartu konsultuotis su dominančios srities profesionalais. Tokie pasitarimai turėtų būti rezultatyvūs.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS