Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (birželio 17 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (BIRŽELIO 17 D.)

  • 1

Astrologinė prognozė birželio 17-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Nesistenkite visko tempti vieni, jeigu užsiimate išsamiu namų, sodybos ar darbo vietos tvarkymu. Dalinkitės pareigomis su šalia esančiais, tarkitės dėl išlaidų. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus.

JAUTIS. Tikriausiai šiandien patirsite ypatingų emocinių impulsų. Galite leistis į lengvabūdišką avantiūrą, ką nors vilioti, flirtuoti. Turėtų pagerėti santykiai su vaikais.

DVYNIAI. Trokšite geresnių sąlygų, komforto, patogumų. Galbūt kažką pertvarkinėsite. Tai gali kainuoti daugiau, nei apskaičiavote iš anksto. Pasisaugokite sukčių.

VĖŽYS. Savo energiją nukreipkite į darbą, mokslą ar kūrybą, o ne į tuščius ginčus, ambicijų demonstravimą. Nuo to priklausys, kaip pakryps pokalbis, turėsiantis įtakos jūsų autoritetui.

LIŪTAS. Aiškės finansinės perspektyvos, galėsite numatyti, kaip racionaliau panaudoti turimas lėšas. Regis, jums kils ūpas šį bei tą nusipirkti, atsinaujinti. O galbūt rūpinsitės dovana kažkam, kas jums išties rūpi. 

MERGELĖ. Tai gali būti naujų galimybių diena, kai po ilgų pastangų ims ryškėti perspektyvos. Viskas taip trapu, kad lengva sugadinti. Saugokitės klastų, vagysčių, apsinuodijimo.

SVARSTYKLĖS. Gana neutrali diena – kaip pasiklosite, taip išsimiegosite. Nelabai tiktų imtis intensyvios veiklos. Pasisaugokite, kad dėl alkoholio ar netinkamų produktų, vaistų vartojimo nekiltų problemų.

SKORPIONAS. Šiandien teigiamai veiksite aplinkinius ir jie – jus. Žadinsite draugiškumo bei solidarumo jausmus. Verta pamėginti atnaujinti jums svarbius santykius, jeigu jie neseniai patyrė krizę.

ŠAULYS. Jeigu būtina, šiandien tvarkykite dokumentus, kreipkitės į valdžią dėl leidimų, oficialių raštų, patvirtinimų, atsiskaitymų. Bus nelengva, tačiau naudokitės tomis progomis, kurios įmanomos.

OŽIARAGIS. Šiandien ypač aktualūs gali būti su išsilavinimu, studijomis, įstatymais, kelionėmis susiję reikalai. Galbūt nustebins kolega ar pažįstamas iš užsienio.

VANDENIS. Šiandien ne viskas džiugins. Galbūt kažkas primins negrąžintą skolą, paprašys paslaugos, kurią gana keblu suteikti. Galite įsigyti brokuotą daiktą, dėl jo aiškintis ir pan.

ŽUVYS. Jūsų nuotaikos ir emocijos bus labai nepastovios. Neleiskite, kad sąmonę užvaldytų nepagrįsti įtarimai, pavydas. Tai prasti palydovai, norint išsaugoti santykius.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Vertėtų sidonija

Suklusti,kadangi atlikti tyrimai dėl medikų korupcijos,kuri Lietuvoje yra didžiausia Europoje,ir šarlatanų astrologų neigiamo destrukcinio poveikio Žmonių sveikatai Galimi patikrinimai,

SUSIJUSIOS NAUJIENOS