Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (birželio 18 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (BIRŽELIO 18 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė birželio 18-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Šiandien būsite nusiteikę darbuotis. Gali kilti stimulas koreguoti gyvenimo būdą ar taisyti išvaizdos trūkumus. Vakare kažkas gali jus uždegti pasilinksminimams ar sportui.

JAUTIS. Kai kurios šiandienės pastangos gali duoti neblogus rezultatus, tik jų teks įdėti daugiau, nei įsivaizduojate. Traukte trauks meilės nuotykiai, sportinės rungtys ar pan.

DVYNIAI. Dieną daugiau dėmesio skirkite tvarkai darbe ir namuose, o vakare pramogaukite. Planas plėsti veiklą, investuoti ar prašmatniau atostogauti turi būti aptartas su šeima.

VĖŽYS. Savo energiją nukreipkite į darbą ir kūrybą ar buitį, tačiau veikite nuosekliai, nes padrikas mėginimas kažką paskubomis atlikti, įrodyti, ką nors nuo ko nors atkalbėti neduos norimų rezultatų.

LIŪTAS. Yra tikimybė, kad šiandien jums pasiseks derybose, komercijoje, tačiau tam prireiks drąsos ir atkaklumo. Galbūt sudarysite sutartį, gausite norimą kreditą, susitarsite dėl nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo.

MERGELĖ. Šiandien jūsų nuotaikos nuolat kaitaliosis, planai – irgi. Vidiniame pasaulyje jums labai reikės šilumos, meilės, o išoriniame – jaukumo, kurį turite patys susikurti.

SVARSTYKLĖS. Ši diena nelabai palanki aktyviai veiklai, intensyviam bendravimui, naujoms pažintims. Galite išgirsti, kad kažkas rezgama jums už nugaros. Visgi vakare energijos padaugės.

SKORPIONAS. Bendrauti norėsis tik iš ryto. Vėliau būsite linkę atsiriboti, vengti bet kokios kitų įtakos, raginimų, spaudimo. Išties palankiausia dirbti ir ilsėtis vienumoje. 

ŠAULYS. Jausite emocinę įtampą, kritiškai vertinsite aplinkinių žodžius, elgesį bei išvaizdą. Vakare jau būsite nusiteikę diskutuoti, pramogauti, tačiau galite būti jau atbaidę potencialius kompanionus. 

OŽIARAGIS. Jūsų dėmesys bus sutelktas į kelionių klausimus, užsienio, mokslo, švietimo ar kultūros reikalus. Jeigu pasistengsite, sėkmingai atliksite reikiamus formalumus.

VANDENIS. Šiandien gali tekti kilti pagundų išlaidauti, investuoti, skolinti už palūkanas pinigus ir pan. Vakare trumpalaikio malonumo galbūt suteiks masinis renginys, susitikimas su draugais ar pan.

ŽUVYS. Ši diena gali atnešti įvairių emocijų. Jūsų ir partnerių jausmų amplitudės gali banguoti nesinchroniškai. Arba nesutarimų kils santykiuose su kolegomis darbe, verslo partneriais. Gali būti, kad vakare atgausite arba grąžinsite skolą.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS