Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 13 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (GEGUŽĖS 13 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė gegužės 13-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Šiandien jausitės kiek priklausomi nuo kitų žmonių užgaidų bei valios. Derėtų nepaisyti pašaipų ar kažkieno nedraugiškumo. Svarbiausia, kad tinkamai atliktumėte pareigas ir jūsų siekiai sutaptų su realiomis galimybėmis.

JAUTIS. Daug laiko skirsite ūkio ir įvaizdžio reikalams. Gali tekti pasirūpinti ir sava arba artimo žmogaus sveikata. Jeigu nekaip jaučiatės, atidėkite darbus ir rimtai gydykitės.

DVYNIAI. Jums nestigs žavesio ir kūrybingumo. Turėtų sektis plėtoti meninę veiklą. Tikėtina, kad išsivaduosite iš jus kausčiusių abejonių dėl meilės, santykių, vaikų aktualijų.

VĖŽYS. Vykite šalin negatyvias emocijas bei mintis. Jeigu kažkas pakryptų neplanuota linkme, nenuleiskite rankų ir nenusisukite nuo tų brangių žmonių, kuriems reikia jūsų dėmesio, artumo.

LIŪTAS. Tikriausiai jums prireiks iš draugų ir pažįstamų talkos ar informacijos. Jeigu teks atsakinėti, diskutuoti, gali paaiškėti, kad savo žinias, kompetenciją jūs vertinate geriau nei aplinkiniai.

MERGELĖ. Šiandien jau planuosite savaitgališkus apsipirkimus, užsiėmimus. Galbūt užsisakysite reikalingą prekę ar paslaugą. Šiek tiek nerimausite dėl šeimos nario užgaidų.

SVARSTYKLĖS. Pasistenkite įveikti vidinį nesaugumo jausmą ir nesėdėkite sudėję rankas. Darbuokitės, rūpinkitės kitais. Pernelyg neimkite į širdį išgirstos kritikos.

SKORPIONAS. Šiandien jums svarbesnis bus vidinis, o ne išorinis gyvenimas. Būsite nusiteikę daugiau laiko leisti vienumoje, nes pasiilgote ramios asmeninės erdvės. Galbūt suvoksite, ko jums visiškai nereikia, tačiau nuolat yra primetama.

ŠAULYS. Bus galimybių išplėsti pažinčių ratą. Kita vertus, įmanomas draugystės išbandymas, kurį išlaikyti bus nelengva. Jums nederėtų pernelyg pasitikėti tais, kurie daug žada ar bando jumis pasinaudoti.

OŽIARAGIS. Gali atsirasti tokių, kurie be skrupulų pasinaudotų jūsų pinigais, statusu. Tikėtinas pokalbis, verčiantis daryti išvadas, apsispręsti. Įsiklausykite į užuominas.

VANDENIS. Nerimo neišvengsite, jeigu jums yra aktualūs užtrukę darbai, egzaminai, kiti atsiskaitymai, interviu, konferencija arba kelionė. Situacija atrodys gana nestabili.

ŽUVYS. Galite šiek tiek nusivilti, jeigu tikitės nepertraukiamos paramos iš partnerių, rėmėjų. Apsišarvuokite kantrybe ir neskubėkite griauti to, ką šiuo metu turite. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS