Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (gegužės 13 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (GEGUŽĖS 13 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė gegužės 13-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Nebijokite imtis atsakomybės, nesijauskite išnaudojami, jei teks dirbti daugiau už kitus. Tai išeis jums į naudą. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti verslo, finansinę padėtį. Galbūt įsigysite mielą augintinį.

JAUTIS. Nestokosite energijos, kūrybingumo, romantiško polėkio. Patirsite džiaugsmo iš meno, muzikos, meilės žaidimų, kūrybinių gastrolių, kelionės, bendravimo su vaikais ir pan. Atsargiai elkitės su ugnimi, dujomis.

DVYNIAI. Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdienių klausimų ir problemų rate, kurias turėtumėte gana nesunkiai išspręsti. Galbūt leisite sau įsigyti daiktą, kuriam anksčiau gailėjote pinigų.

VĖŽYS. Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, žiniasklaidos, reklamos, dokumentų tvarkymo ar pan. Galimi interesai, kuriuos įgyvendinti padės draugas ar giminaitis. Plėsis ir visuomeniniai ryšiai. Galbūt apsispręsite dėl išvykos, viešnagės.

LIŪTAS. Galite gauti pageidaujamą pagalbą, informaciją. Palanku prekiauti ir patiems pirkti reikalingas prekes ar paslaugas, tartis dėl nuomos, kredito, lizingo. Vilios meilės romantika, nuotykiai.

MERGELĖ. Darbas vys darbą, teks daug bendrauti, dalintis žiniomis. Įsigilinę į dominantį reikalą, galite rasti konkrečius atsakymus. Gali būti, kad priartėsite prie jums svarbaus tikslo.

SVARSTYKLĖS. Geriau seksis dirbti vienumoje, susikaupus, be blaškymosi. Būsite nusiteikę ramiai siekti savo planinių tikslų. Mokėsite pasinaudoti užuominomis, išgauti paslaptis, intuityviai jausite, kas būtų naudinga.

SKORPIONAS. Galite būti įpareigoti spręsti gana sudėtingas problemas, kur yra būtinas lankstus bendravimas, įžvalgumas, gebėjimas tarpininkauti. Jeigu liks pakankamai laisvalaikio, turėtumėte atrasti įdomių užsiėmimų ir bendraminčių.

ŠAULYS. Būsite valdingi, įtaigūs, tad pašnekovus galite įkalbėti padaryti bet ką. Malonu bus jaustis svarbiems, bet kartu kels nerimo atsakomybės našta, būtinybė daryti sprendimus.

OŽIARAGIS. Geras metas kur nors vykti, pakeisti aplinką, mokytis užsienio kalbų, tvarkyti dokumentus, bendrauti su verslininkais ar pan. Tiktų pasirašinėti sutartis su naujais verslo partneriais, ypač jeigu jie yra užsieniečiai.

VANDENIS. Šiuo metu būsite labai išradingi, panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales. Aktyviai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais.

ŽUVYS. Daug sužinosite ir išmoksite, bendraudami su dalykiniais partneriais ir oponentais. Praplėsite savo požiūrį į gyvenimą, žmonių tarpusavio santykius. Tai padės suderinti skirtingus interesus. Tokiu būdu atsitrauks kai kurios kliūtys.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS