Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (gegužės 14 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (GEGUŽĖS 14 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė gegužės 14-ajai, antradieniui.

AVINAS. Tikriausiai jausite didelį poreikį pailsėti, atgauti jėgas, rūpintis sveikatos ir grožio profilaktika, peržiūrėti garderobą ir pan. Kils ūpas keisti įvaizdį ir net įprastinį gyvenimo būdą.

JAUTIS. Lydės gera nuotaika ir sėkmė smulkiuose darbuose. Jums įprastoje aplinkoje šiandien sugebėsite atsiskleisti. Galbūt kils noras globoti, lepinti kitus. Regis, maloniai ir smagiai leisite laisvą laiką su artimaisiais, vaikais.

DVYNIAI. Nuotaiką gali kiek gadinti smulkūs nesklandumai santykiuose, piniginės ar ūkinės problemos. Labiau vertinkite artimus žmones, juos gerbkite, branginkite ryšį su jais. Saugokitės ugnies, prižiūrėkite vaikus.

VĖŽYS. Noriai bendrausite, plepėsite, domėsitės paskalomis ir patys jas skleisite. Pelnysite aplinkinių dėmesį, sulauksite telefono skambučių net iš tų žmonių, kuriuos jau spėjote pamiršti.

LIŪTAS. Darbe galite būti nepakeičiami, jeigu jus tenkina uždarbis ir kolektyvas. Regis, pajusite norą gyventi prašmatniau, komfortiškiau ir to sieksite. Namuose džiaugsitės ramybe, geru maistu, mielai kursite grožį, jaukumą savo aplinkoje.

MERGELĖ. Pasistenkite, kad ši diena būtų rami ir taiki. Žinoma, tai nebus lengva, nes norėsis pamokslauti, ginčytis. Turėkite omenyje, kad ir jums, ir aplinkiniams reikia pabūti su savimi, su savo pomėgiais, reikia, kad atsigautų siela ir kūnas.

SVARSTYKLĖS. Būsite linkę slėptis nuo realių sunkumų, fantazuosite apie praturtėjimą. Vis dėlto ir realybėje gali nutikti šis tas malonaus - galbūt įsigysite trokštamą daiktą, sulauksite dėmesio ženklų arba įvyks naudingi mainai.

SKORPIONAS. Nusimato gana intensyvus bendravimas su žmonėmis, turinčiais kitokią nuomonę ir interesus nei jūs. Nors tai nebus lengva, bet gali jus nuostabiai praturtinti, praplėsti suvokimą. Pasitelkite išmintį ir toleranciją.

ŠAULYS. Darbe visa galva pasinersite į reikalus. Tačiau jei jums svarbūs taikūs santykiai namie, tai pasitelkite kantrybę ir nekelkite įtampos savo kalbomis apie dalykinius reikalus, globalines problemas ir visokias galimas blogybes.

OŽIARAGIS. Gali atsirasti reikalų, kuriuos teks tvarkyti su nepažįstamų žmonių pagalba ar net leistis į kelionę. Sulauksite pritarimo ir patarimų. Bendraukite, draugaukite, bet pernelyg neatviraukite.

VANDENIS. Gali atsirasti reikalų, susijusių su skolomis, svetimais ar bendrais pinigais, pa(si)skolintais ar iš(si)nuomotais daiktais. Tikriausiai itin domins erotika, seksas. Venkite seksualinių avantiūrų, naujų meilės ryšių, jei tuo galite sugadinti senuosius.

ŽUVYS. Aplinkiniams atrodysite mįslingi, psichologiškai įžvalgūs. Jums pavyks laimėti patinkančio asmens dėmesį, jeigu nors truputį pasistengsite, parodysite iniciatyvą, išradingumą.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS