Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 3 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (GEGUŽĖS 3 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė gegužės 3-iajai, pirmadieniui.

AVINAS. Šiandien nelaukite tikro draugiškumo ir supratimo – visi rūpinsis tik savo reikalais. Verčiau visko nesugadinkite kategoriškumu, netaktu. Gali sustiprėti noras rizikuoti. Jeigu tai vyks finansinėje, verslo srityje, mėginkite apsidrausti.

JAUTIS. Šiandien konkretūs darbai gali atnešti apčiuopiamų rezultatų. Pagrindinė sėkmės sąlyga – darnus bendradarbiavimas su kolegomis. Tačiau gali būti, kad dėl kažko teks rimtai pakovoti – ginantis ar patiems ką nors puolant.

DVYNIAI. Šiandien daug bus kalbama apie studijas, egzaminus, užsienio naujienas, keliones, išvykusius pažįstamus, tolimus planus. Regis, sudomins, nustebins informacija internete. Atsargiai su nepažįstamais gerbėjais.

VĖŽYS. Šiandien būkite atidesni su svetimomis vertybėmis, dokumentais, nesugadinkite, nepameskite. Dėl stambesnių investicijų, bendro biudžeto paskirstymo pokyčių tarkitės su sutuoktiniu, o ne tik su verslo partneriais.

LIŪTAS. Šiandien bus aršių oponentų išpuolių, santykių aiškinimosi, pokalbių, ginčų. Nevenkite jų, bet stenkitės neperžengti etiško bendravimo rėmų, nepasiduokite provokacijoms.

MERGELĖ. Galimi kontaktai su verslininkais, reklamos ar tiekimo reikalai. Galbūt gausite žinią, susijusią su finansinėmis aktualijomis, darbo paieškomis. Kai kurių planų įgyvendinimas gali užtrukti dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių.

SVARSTYKLĖS. Nors jausitės populiarūs, įtakingi, nepiktnaudžiaukite savo padėtimi, ryšiais – tai gali atsisukti prieš jus. Galimi keblumai, susiję su finansais, draudimu, vaikų aktualijomis.

SKORPIONAS. Dėl nervinės įtampos ar išsiblaškymo šiandien galite nepastebėti esminių dalykų. Liaukitės visur ieškoję kaltų. Nebegalvokite apie senas moralines ar fizines sąskaitas, labiau pasitikėkite savo jėgomis bei sėkmės galimybe.

ŠAULYS. Profesinė veikla, politika šiandien jums kels nemažą įtampą. Regis, sulauksite griežtų reikalavimų, priekabaus vertinimo. Žeis ir kolegų nedraugiškumas, nesolidarumas.

OŽIARAGIS. Rūpės turtiniai, piniginiai reikalai, pirkiniai, investicijos. Pokalbiai, derybos padės pasitikslinti finansines galimybes, pakoreguoti planus. Galbūt gausite pinigų iš anksčiau atlikto darbo. Itin saugokite piniginę.

VANDENIS. Regis, teks daugiau dėmesio skirti profesinei veiklai, pokalbiams su įtakingais veikėjais. Kita vertus, išaugs jūsų nepasitenkinimas viršesniais už jus, nepakęsite vadovavimo, nurodymų.

ŽUVYS. Stigs noro dirbti, bendrauti. Galbūt sužinosite kažką, kas aukštyn kojom apvers jūsų požiūrį ar planą. Galbūt teks grąžinti skolą – išsisukinėti būtų pavojinga ir nenaudinga.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS