Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (gruodžio 2 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (GRUODŽIO 2 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė gruodžio 2-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Šiandien derėtų kuo daugiau dėmesio skirti antrajai pusei. Kai kuriuos partnerio poreikius pravartu patenkinti, kad santykiai pagerėtų ar būtų įveikta krizė. Nesakykite visko, ką galvojate, nes sukelsite įtampą.

JAUTIS. Sveikatos, dietos, stiliaus, grožio ir gyvūnų temos šiandien jus ypač domins. Norėsis sekti sėkmingais kitų žmonių pavyzdžiais. Bus pagunda pirkti virtualiai ir realiai siūlomus abejotinus produktus.

DVYNIAI. Ši diena stimuliuos kūrybinį polėkį arba norą aktyviai leisti laiką, sportuoti, žaisti su vaikais ar augintiniais. Regis, galite pasiduoti vaikų spaudimui įsigyti naminį gyvūną.

VĖŽYS. Šiandien noriai sukiositės apie puodus ir šeimos narius, vaikus. Jų poreikiai bus patys svarbiausi. Švaros, tvarkos, gardžių maisto kvapų ir jaukumo namuose turėtų padaugėti.

LIŪTAS. Šiandien jusite informacijos alkį ir jums neblogai seksis įsisavinti žinias. Pravartu pasimokyti, o ne vien susirašinėti ir naršyti. Nepralakstykite visos dienos ir po prekybos centrus. Labiau saugokite vaikus.

MERGELĖ. Prieštaringa diena. Regis, auga noras gyventi patogiau, rengtis gražiau, valgyti sočiau ir pan. Iš visų jėgų venkite konfliktų, kuriuos artimi žmonės bus linkę provokuoti. Galbūt surasite pamestus pinigus, daiktus arba kaip tik kažko neteksite.

SVARSTYKLĖS. Pasistenkite, kad ši diena būtų rami, jauki, nes būsite emociškai neatsparūs jokiai įtampai. Palepinkite save gardžiu maistu, įsigykite norimą daiktą. Saugokite sveikatą.

SKORPIONAS. Šiandien elgsitės keistokai ir gana neatsakingai. Aplinkiniai gali nesuprasti jūsų polėkių, emocinių poreikių ir vengti bendravimo su jumis. Galbūt išaiškės kažkokia jūsų klasta.

ŠAULYS. Neblogai seksis tvarkyti organizacinius ir svetimus reikalus. Tik neskubėkite apsispręsti dėl nekilnojamojo turto, technikos pardavimo ar įsigijimo, būkite atidesni savo šeimos nariams, jų poreikiams. Saugokitės traumų, ugnies.

OŽIARAGIS. Jeigu šį rytą anksti kelsitės, tai būsite sudirgę, paniurę. Verčiau išsimiegokite, kad lydėtų geresnė nuotaika, didesnis darbingumas. Pastarojo veikiausiai jums prireiks, nors ir sekmadienis. Atsiras neatidėliojamo darbo.

VANDENIS. Galite įgyvendinti kai kuriuos planus, susijusius su kelione, informacija. Galbūt sudominsite neeilinį žmogų. Vis dėlto yra pavojus prarasti realybės pojūtį ir patirti nuostolių.

ŽUVYS. Diena praeis gerai, jei turėsite pakankamai pakantumo ir kantrybės. Visgi bus labai lengva įžeisti, nuvilti kitus žmones. Yra tikimybė, kad nuo mažiausio degtuko įsiliepsnos didelė ugnis, tad neprovokuokite konfliktų, avantiūrų.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS