Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 17 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (KOVO 17 D.)

  • 0

Avinas

Puikiai seksis planuoti: darbus, šeimos namų remontą ar vakarą sau. Verta pagalvoti apie saugumą – namuose, automobilyje, darbo vietoje. Tai gali žymiai jam palengvinti gyvenimą.

Jautis

Gali kilti pagunda ką nors ginti. Visa tai nuostabu, tačiau reikėtų atsiminti, kad pagrindinis gynėjo vaidmuo – sutaikyti, o ne pykti ant skriaudėjo, pilant žibalo į konflikto ugnį.

Dvyniai

Bus pasiruošę kovai. Nesvarbu, su kuo kovoti ir už ką. Savo priešams bus negailestingi. Tik blogai, kad principingi bus draugų ir šeimos rate.

Vėžys

Lengviau nei įprastai priims sprendimus, tačiau bus pernelyg kategoriški ir vienpusiški. Norint išvengti klaidų ir pykčių, verta švelniau elgtis su žmonėmis ir neskirstyti visko į juoda ir balta.

Liūtas

Reikia susilaikyti, kad nepasakytų aplinkiniams visko, kas, jo nuomone, reikalinga. Netgi jei jo apie tai paprašys. Nes gali tiesiog sunaikinti pašnekovą savo negailestinga kritika. Šalia kritikos verta nepamiršti ir pagyrimo.

Mergelė

Turi vengti taikdario vaidmens. Be to, jai pačiai gali prireikti taikytojų. Savo įžūliais pasisakymais Mergelė gali sau pakenkti, todėl ginčytinais klausimais jai geriau patylėti.

Svarstyklės

Gali išbandyti tikro namų tirono įvaizdį. Tiksliai žinos, ką ir kaip kiekvienas turi daryti, ir yra pasiruošusios tai uoliai kontroliuoti. Problemas su artimaisiais verta spręsti ne spaudimu, o diplomatija.

Skorpionas

Gresia pavojus tapti kritikos objektu. Neverta nusiminti ir tuo labiau prarasti tikėjimo savimi. Prieš ką nors darant, geriau viską pasverti: ar ne geriau savo nuomonę pasilikti sau?

Šaulys

Susiklosčiusi situacija pareikalaus išspręsti savo finansinius klausimus. Ypač tuos, kurie jau seniai pribrendo ir reikalauja ryžtingų veiksmų. Finansinės nepriklausomybės troškimas padės įveikti bet kokią kliūtį.

Ožiaragis

Nebus linkęs sutikti su kitų nuomone, tačiau sugebės priversti bet ką sutikti su savąja. Nenuostabu, jei tokia pozicija nuolat sukels ginčų. Tačiau Ožiaragis bus nusiteikęs filosofiškai: jei kiti su juo nesutinka – tai jų problema.

Vandenis

Erzins bet kokios smulkmenos. Reikėtų atsipalaiduoti ir parodyti lankstumą: jeigu negali pakeisti situacijos, tuomet reikėtų pabandyti prie jos prisitaikyti.

Žuvys

Kad diena praeitų be iššūkių, tereikia būti lanksčioms. Nekreipkite dėmesio į erzinančias smulkmenas ir nepamirškite humoro jausmo – tai apsaugos nuo kivirčų!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS