Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 22 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (KOVO 22 D.)

  • 0

Avinas

Darbštumas gali nustebinti net jį patį, jau nekalbant apie kolegas ir artimuosius. Moksliniai tyrimai, studijos ir apskritai bet koks darbas, reikalaujantis kruopštumo ir kantrybės, seksis labiau nei bet kada.

Jautis

Patariama vengti per didelio aplinkinių dėmesio. Puiki diena pasiruošti būsimai sėkmei. Kaip reikiant padirbėkite su savo projektu, paruoškite tinkamas medžiagas, apgalvokite argumentus – kai ateis laikas, sužavėsite visus!

Dvyniai

Gali susidurti su tokiu retu ir įdomiu reiškiniu kaip deja vu. Jų vidinis pasaulis, fantazijos, prisiminimai ir svajonės susimaišys su realybe, ištrindami jos ribas. Ne tik realybė veikia mūsų vidinį pasaulį, bet ir atvirkščiai.

Vėžys

Reikia nusiteikti darbui, bet tai padaryti nebus lengva! Kad atliktų viską, ką suplanavo, turėtų bent laikinai pasislėpti nuo šurmulio. Rami ir nuošali vieta, kur galėtų pasislėpti, – tik tiek reikia Vėžiui kalnus nuversti.

Liūtas

Sieks nuoširdaus bendravimo. Jei nori artimiau pažinti kurį nors žmogų, nereikia atidėlioti. Reikėtų su juo nuoširdžiai pasikalbėti, sužinoti, apie ką jis galvoja ir ko siekia. Tai gali būti pirmas žingsnis ypatingų santykių link.

Mergelė

Gali atrodyti, kad iš visų jėgų stengiasi išvengti konfliktų, tačiau konfliktai patys ją suranda. Tiesą sakant, nesusipratimų priežastimi bus ji pati dėl jos karštų emocijų. Verta ramiau reaguoti į smulkias kitų provokacijas.

Svarstyklės

Patariama nekelti sau naujų grandiozinių užduočių. Verta padaryti pertrauką, atsipalaiduoti ir pailsėti. Galima imtis nesunkių darbų. Arba bent jau suskaidyti vieną didelį projektą į kelis paprastus etapus.

Skorpionas

Bendrauti su žmonėmis bus sunkiau nei įprastai, o irzlumas gali išprovokuoti kivirčų. Patariama pasikliauti tik savimi: seksis darbas, kai veiks vienas.

Šaulys

Supras posakio „Visas gyvenimas yra teatras“ prasmę, nes spektaklyje atliks pagrindinį vaidmenį, kuris dažnai gali būti tragiškas. Kad tragedija nevirstų komedija, nereikia savęs per daug gailėti – jei tikrai yra pretekstas, tegul tai daro kiti.

Ožiaragis

Žadama rami diena, kurią geriau praleisti atliekant namų ruošos darbus ar kuriant ateities planus. Užsiimkite namų ir minčių tvarkymu, susumuokite rezultatus ir apgalvokite planus. Svarbu vengti kivirčų su artimaisiais.

Vandenis

Išsiskirs smalsumu ir noru įsiskverbti į svetimas paslaptis. Nenoromis gali sužinoti kažkieno paslaptį arba netyčia išplepėti savąją. Kad taip nenutiktų, verta laikyti liežuvį už dantų.

Žuvys

Teks atkreipti dėmesį į finansinį klausimą. Tiesiog tinkama diena išsiaiškinti savo asmeninį biudžetą, apskaičiuoti pelną ir sudaryti verslo planą ateinančioms savaitėms ar dienoms.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS