Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 23 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (KOVO 23 D.)

  • 0

Avinas

Bus lyderis ir kiti turės su tuo susitaikyti. Jei veiks vienas, irgi gali pasisekti. Tai puiki diena sutvarkyti bet kokius reikalus neatidėliojant. Šiandien pradėti projektai bus sėkmingi.

Jautis

Gali laukti labai maloni ir naudinga staigmena. Gal ras didelę kupiūrą, laimės loterijoje, atgaus užmirštą skolą, sulauks gerbėjo dovanos. Turėtų būti pasiruošęs bet kokioms likimo dovanoms ir atidžiau dairytis aplinkui.

Dvyniai

Sunku susilaikyti nuo pinigų švaistymo. Nepasiduokite šiam impulsui. Net jei atrodo, kad be šio daikto negalite gyventi nė dienos, viską gerai pasverkite. Venkite ryškių vitrinų ir viliojančios reklamos.

Vėžys

Darbas, kuriam skyrė daug laiko ir pastangų, pagaliau gali duoti vaisių. Tačiau nebus linkęs atsipalaiduoti. Sėkmė jį motyvuos veikti aktyviau, nes vienas dalykas yra matyti tikslą, kitas – jausti, kaip tavo pastangomis jis pasiekiamas.

Liūtas

Energijos pakanka naujiems ryšiams – tiek romantiškiems, tiek dalykiniams užmegzti, taip pat ir sugadinti santykius net su geriausiu draugu. Kad taip nenutiktų, įžeidžiančias pastabas reikėtų pasilikti sau.

Mergelė

Netikėtai gali pabusti pavydas. Tačiau nebūtina, kad šis jausmas būtų nukreiptas į mylimą žmogų, bet kas gali tapti pavydo objektu. Nepasiduokite pagundai aiškintis santykius – tai neprives prie gero.

Svarstyklės

Gali būti, kad norėsis su kuo nors pasivaržyti. Nesipriešinkite šiam impulsui – jis gali suteikti jūsų gyvenimui savitumo ir žaidimo elementų. Svarbiausia, kad viskas būtų su saiku, o varžybos nevirstų pranašumo įrodymu.

Skorpionas

Gali padaryti tai, ko nepajėgė prieš mėnesį ar net savaitę. Tiksliai žinos, ką ir kaip daryti, ką turėtų daryti kiti, kuriems vargu ar patiks tokia idėja. Tad verta pasiruošti jų silpniems bandymams protestuoti.

Šaulys

Bus kupinas energijos ir pasitikėjimo savimi. Sugebės ne tik susidoroti su savo pareigomis, bet ir pasirodyti palankioje šviesoje. Tiesa, verta pasiruošti, kad toks nekuklus elgesys gali sukelti neslepiamą aplinkinių pavydą.

Ožiaragis

Bus aktuali formulė: „Viskas į namus!“ Bet kokie žingsniai ir pirkiniai bus sėkmingi, džiuginantys. Svarbiausia nelyginti savo gyvenimo su kažkieno kito.

Vandenis

Bus įvykių sūkuryje. Situacijos gali pareikalauti būti keliose vietose vienu metu. Tačiau ir pats Vandenis neturės nieko prieš tokią energingą veiklą, juolab kad ji žada būti ir naudinga.

Žuvys

Seksis piniginiai reikalai. Puiki diena ją skirti finansams valdyti ir kapitalui auginti. Bet koks žingsnis tinkama linkme laikui bėgant žada virsti maloniu svoriu piniginėje.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS