Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 25 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (KOVO 25 D.)

  • 0

Avinas

Užgrius buitiniai ir šeimos biudžeto reikalai – teks juos sutvarkyti. Pravartu apmąstyti finansinius planus ir reikalus. Jei suplanavote išlaidų, pats laikas pagalvoti, kiek pinigų reikia ir kur jų gauti.

Jautis

Būsite kupinas energijos ir jėgų, tačiau kad savo ryžtu neišgąsdintumėte aplinkinių, teks tai slėpti ir balansuoti ant atsargumo ir ryžto ribos. Užtat klaidų tikimybė bus itin maža. Kad ir mažiau pasieksite, tikrai nieko nesugadinsite.

Dvyniai

Gyvybinė energija bus sumažėjusi. Net ir norėdami, neturėsite jėgų susidoroti su visais reikalais tiek darbe, tiek namuose. Atsigautumėte, jei apsilankytumėte kokiame nors kūrybiniame renginyje.

Vėžys

Sugebėsite daug pasiekti elgdamasis konservatyviai, tačiau tai gali kelti liūdesį. Todėl verta save nudžiuginti mažais pokyčiais. Gerai, jei asmeniniame gyvenime bus eksperimentų, o darbe taikomi tik patikrinti metodai.

Liūtas

Tvarkant bet kokį reikalą geriausias variantas – patikrintas patirties ir laiko. Todėl vargu ar pavyks koks nors bandymas eksperimentuoti. Konservatyviais metodais pasieksite daugiau nei veikdamas  ekspromtu.

Mergelė

Turite nusiteikti, kad aplinkiniai jus mokys. Neverta su kitais dalytis naujomis idėjomis ar planais. Geriausiu atveju į jus bus žvelgiama su ironija ar išgirsite lengvos kritikos, blogiausiu – patirsite negailestingų išpuolių.

Svarstyklės

Nesutarsite su aplinkiniais. Teks susitaikyti su tuo, kad nepavyks nieko įtikinti, tad, jei būsite 100 proc. įsitikinę savo planais, teks veikti vieniems arba perkelti kai kuriuos projektus kitai dienai.

Skorpionas

Kad ir kokį sprendimą prireiktų priimti, vargu ar pavyks: bus neįsivaizduojamai sunku galutinai pasirinkti. Tačiau jei aplinkiniai neskubins, veiksite apgalvotai ir aiškiai, nors ir labai lėtai.

Šaulys

Vyraus praktiškas, pragmatiškas požiūris į viską. Tai pasakytina net ir apie romantiškus santykius: vietoj papuošalo nuspręsite dovanoti buityje reikalingą daiktą. Užtat toks dalykiškas požiūris gali padėti išspręsti bet kokią kasdienę problemą.

Ožiaragis

Laukia rami diena, kai galima niekur neskubėti, – viskas vyks įprastai, be šurmulio. Verta šią dieną skirti sau: kūno rengybai, apsipirkimui ar atpalaiduojančiai voniai – tai padės naują dieną pasitiks visiškai  pasiruošus.

Vandenis

Reikalai ir mintys bus susiję su artimais žmonėmis – giminėmis ar draugais. Jei prireiktų, verta paaukoti asmeninio laiko ar net darbo reikalus ir palaikyti artimą žmogų.

Žuvys

Rizikuojate nuobodžiauti. Įvykiai tiek darbe, tiek namuose pareikalaus neskubaus darbo ritmo. Reikalai, kurių paprastai negalėtumėte sutvarkyti greitai, pradės judėti į priekį dėl jūsų ramaus, apgalvoto požiūrio.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS