Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (lapkričio 12 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (LAPKRIČIO 12 D.)

  • 0

Avinas

Skirkite dieną šeimai ir draugams, nes jie yra pagrindinė gyvenimo vertybė. Su artimaisiais galėsite visapusiškai save atskleisti. Atviras bendravimas, draugiškas palaikymas, nuoširdūs pokalbiai atneš ramybę ir suvokimą, kad gyvenimas yra gražus. Jei esate vienišas, turite gerą galimybę sutikti giminingą sielą.

Jautis

Norėsite būti įvykių centre, daug bendrauti. Su visais, kas šalia, detaliai dalysitės mintimis bet kokia tema – apie darbą, gyvenimą, meilę. Geriau kiti tegul su jumis nesiginčija, nes nebūsite linkęs nusileisti.

Dvyniai

Demonstruosite užsispyrimą, jus suklaidinti ar įtikinti beveik neįmanoma. Sustabdyti taip pat beprasmiška. Tinkamai pritaikę savo atkaklumą, nuversite kalnus. Daug blogiau, jei savo galingas jėgas iškeisite į smulkmeniškus klausimus.

Vėžys

Nepagrįstai pasikliausite sėkme ir ji nuvils pačiu netinkamiausiu momentu. Kad taip nenutiktų, reikia pasitikėti likimu, bet ir pačiam nesuklysti. Jei sąžiningai įvykdysite viską, kas nuo jūsų priklauso, tada sėkmė neprivers ilgai jos laukti!

Liūtas

Nusivilsite kažkuo. Galbūt susidursite su netektimi arba kuris nors žmogus nepateisins lūkesčių, arba įvykiai klostysis ne taip, kaip norėtųsi. Mažiau mąstykite ir nesigilinkite į tai, kas nepatinka. Greičiausiai jūsų lūkesčiai tiesiog per dideli. Nuleisdamas reikalavimų kartelę gyvenimui jausitės daug laimingesnis.

Mergelė

Diena palanki viskam, kas susiję su meile, šeimos ir draugystės ryšiais, bet kokiais kitais santykiais! Sėkmė laukia ten, kur galite kuo nors pasikliauti: draugų ir šeimos, patikimų verslo partnerių rate, mylimo žmogaus kompanijoje. Palanki diena aktyviai užmegzti naujus kontaktus. Seksis derybos, sutarčių pasirašymas, darbinės ir asmeninės pažintys.

Svarstyklės

Palanki diena naujiems projektams. Šiandien pradėti dalykai judės lengvai ir sėkmingai. Versle, karjeroje, meilėje galite drąsiai žengti žingsnį, kuriam, ko gero, ilgai negalėjote apsispręsti. Paprašyti rankos ir širdies, kalbėti apie atlyginimo didinimą, pradėti ieškotis naujo darbo, sumanyti remontą – bet koks lemtingas reikalas atneš vaisių.

Skorpionas

Norėsite su kuo nors pasidalyti patirtimi, žiniomis. Diena apdovanos dvasiniu dosnumu, taip pat noru kažkam būti išmintingu mentoriumi. Ginsite silpnuosius ir nuskriaustus.  Teisingumas yra gerai, tačiau svarbiausia neleisti silpniesiems ir prispaustiesiems tyliai atsisėsti jums ant sprando.

Šaulys

Kokiame nors projekte sulauksite pelnytos sėkmės ir aplinkinių pripažinimo. Diena puiki užbaigti bet kokį anksčiau pradėtą reikalą, ir kuo šie dalykai reikšmingesni ir globalesni, tuo geriau. Būsite kupinas energijos, ryžtingų sugebėjimų, sėkmės ir pasitikėjimo savimi. Turėdamas tokį arsenalą, galite viską laimėti.

Ožiaragis

Daug kas priklausys nuo jūsų žodžių, poelgių, jausmų ir net minčių. Reikės priimti sprendimą, jo likimas priklausys nuo to, koks jis bus. Turite kontroliuoti, ką sakote ir darote: geros mintys ir geri darbai tikrai sugrįš.

Vandenis

Bendraujant su žmonėmis galimi bet kokie kraštutinumai! Sugebėsite lengviau nei įprastai pasiduoti kitų žmonių spaudimui ir daryti nenaudingas nuolaidas. Arba atvirkščiai, jis galite daryti spaudimą šalia esantiems žmonėms. Santykiai su kitais negali būti vadinami idealiais. Kad tai netaptų konfliktų priežastimi, bendraujant derėtų ieškoti auksinio vidurio.

Žuvys

Užtenka imtis reikalų ir viskas judės savaime. Aplinkiniai norės su jumis bendrauti, likimas pateiks malonių staigmenų. Sėkmingi pirkiniai, geros naujienos, viliojantys pasiūlymai, bendravimas su maloniais žmonėmis, romantiški susitikimai – galite tikėtis viso to ir dar daugiau.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS