Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (lapkričio 2 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (LAPKRIČIO 2 D.)

  • 0

Avinas

Avinas visą dieną praleis savo vidiniame pasaulėlyje. Tačiau šis pasaulėlis bus labai patrauklus ir užpildytas daugybe kerinčių spalvų ir vaizdų. Tokiomis dienomis gera pasvajoti, užsiimti kūryba, pasėdėti jaukiame fotelyje su knyga rankose... O dar geriau – pasikviesti dar ką nors į šį savo pasaulėlį, kad nesijaustų toks vienišas!

Jautis

Jau nuo pat ryto Jautis rizikuoja pasinerti į savo aktualių klausimų sprendimo procesus. Ir visai nebūtina, kad šie klausimai būtų rimti ir svarbūs. Atvirkščiai, šiandien bet kokia nedidelė problema gali taip užimti Jaučio dėmesį, kad atrodys kaip grandiozinė didžiulė problema! Jei nenorite visos dienos skirti smulkmenoms, pasistenkite joms skirti mažiau reikšmės.

Dvyniai

Dvyniai rizikuoja visapusiškai patirti visus posakio „Noras blogiau už vergovę“ malonumus. Kai kurie jų interesai (nebūtinai svarbūs) juos taip sužavės, kad jie pamirš apie visa kita. Taigi dienos rezultatas priklauso tik nuo to, kuo tiksliai Dvynius susižavės. Šiandien yra didelis šansas sugaišti dieną visiškoms nesąmonėms, tačiau jei Dvyniai užsiims kuo nors naudingo, jie gali pasiekti puikių rezultatų!

Vėžys

Vėžys turės nenugalimą pagundą pagailėti save. Ir nesvarbu, kad tam nėra rimtų priežasčių. Vėžiui užtenka net ir mažo įžeidimo, kad jo sieloje ji išaugtų į grandiozinį nuoskaudą. Pasiduodamas šiam impulsui Vėžys rizikuoja visą dieną praleisti niūrioje nuotaikoje. Ne, pagailėti save, žinoma, kartais būna malonu, bet ne tokiu gi mastu!

Liūtas

Liūtui metas sutvarkyti susikaupusius reikalus: jo darbingumas ir aktyvumas bus puikūs! Mintys šią dieną veiks greičiau ir geriau nei įprastai, be to, Liūtas jaus padidėjusį gebėjimą susikaupti. Šioje būsenoje jis sugeba išspręsti daugybę problemų. Tačiau į aplinkinius šiandien geriau kreipti mažiau dėmesio. Jie turi savo reikalų ir interesų, Liūtas – savo.

Mergelė

Mergelei bus lengviau nei įprastai įveikti kruopštaus dėmesio ir kantrybės reikalaujančias užduotis. Viskas, kas susiję su studijomis, ataskaitų, planų, tvarkaraščių rašymu ir pan. žada jus pradžiuginti savo rezultatais. Tačiau emocijose viskas bus ne taip lengva. Ši diena taip pat mažai tinkama romantikai, kaip buhalterinė apyskaita meilės pripažinimui! Deja, šiandien Mergelę labai vargins sustiprėjęs irzlumas. Neleiskite šiam jausmui sugadintų jums dieną.

Svarstyklės

Svarstyklėms gali kilti keistas noras pademonstruoti aplinkiniams savo įžeistą orumą. Ir nesvarbu, ar Svarstyklės turi rimtų priežasčių įsižeisti, vis dėlto mintis, kad jų talentai liko neįvertinti, vėl ir vėl sugadins Svarstyklių nuotaiką. Žinoma, kartais malonu save gailėti, bet vis tiek pasistenkite neperlenkti lazdos. Iš tikrųjų viskas nėra taip ir blogai!

Skorpionas

Skorpionui geriau visą laisvą laiką leisti namuose. O dar geriau – pabūti vienam ar pačių artimiausių žmonių rate. Priešingu atveju Skorpionui šiandien kartais gali kilti erzinančių nesusipratimų, išprovokuojančių daug nuoskaudų ir liūdesio. Tačiau buities darbai ar gera knyga laisvalaikiu nukreips jo dėmesį ir sukurs palankų foną.

Šaulys

Šiandien neatsargus Šaulio elgesys gali tapti labai daug nuoskaudų ir konfliktų šaltiniu. Visų pirma, to priežastis gali būti per didelis šnekumas ar netinkamas humoro jausmas, pabudęs šiandien Šauliui. Jei kivirčai su aplinkiniais neįeina į jo dabartinius planus (o šie kivirčai gali būti užsitęsę ir gilūs), Šauliui teks stebėti savo žodžius. Ir, žinoma, atsiminti, kad kitų žmonių paslaptis reikia saugoti.

Ožiaragis

Ožiaragio mintys dažnai suksis apie pinigus ir finansinę gerovę, todėl jis rizikuoja užsikrėsti šia tema. Kad dar kartą nenusimintumėte, stenkitės mažiau dėmesio skirti neigiamiems dalykams. Net jei Ožiaragis tikrai neturi daug pinigų, nereikėtų pamiršti, kad daug jų iš vis niekada nebūna. Kad ir kiek jų būtų, vis tiek kažkam neužtenka. Taigi ar verta nusiminti?

Vandenis

Dėl ko Vandenis šiandien tikrai nesijaudins, tai kažkieno nuomonė! Šiandien Vandenis bus taip pasinėręs į savo pačių planus, kad tiesiog negalės pastebėti kieno nors prieštaravimų. Bet be reikalo: kartais ir iš aplinkinių galima išgirsti naudingą užuominą. Ir apskritai Vandeniui šiandien geriau nesivelti į ginčus: įžeidimų bus daug, o prasmės nulis.

 Žuvys

Šiandien kažkas iš aplinkinių bandys išnaudoti Žuvų gailestingumą! Gailestingumas, kaip tyčia, tą dieną Žuvims paaštrės. Taigi kiekvienas turi galimybę pagroti plonomis jų jautrios sielos stygomis. Jei nenorite, pasiduodami kilniam impulsui, jausti kažkieno griežtą gniaužtą ant savo kaklo, pasistenkite žiūrėti šiek tiek kritiškiau į verksmingus pagalbos prašymus.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS