Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (liepos 10 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (LIEPOS 10 D.)

  • 0

AVINAS. Būsite pareigingi, nuosekliai tvarkysite kasdienius reikalus. Nemažai nuveiksite, jei mėginate modernizuoti gyvenamąją aplinką, keisti stilių, gyvenimo būdą.

JAUTIS. Puikiai suvoksite, kad esate daug mažiau reikalingi kolegoms nei draugams, vaikams, mylimiesiems. Jiems ir teikite prioritetą. Galite pasižymėti kūrybos, šou srityje.

DVYNIAI. Gali kilti minčių apie gyvenamosios vietos keitimą, nuomą, remontą ar pan. Jeigu atostogaujate, pravartu būtų aplankyti seniai matytus artimus žmones, vaikystės vietas.

VĖŽYS. Aktyvi diena. Galbūt patenkinsite poreikį pasimatyti su brangiais jums žmonėmis, pasikalbėti su kaimynais, draugais, seserimis, broliais. Galima kelionė, ekskursija, viešnagė.

LIŪTAS. Diena žada naudingų užsiėmimų. Svarbu nesiblaškyti dėl draugų užgaidų ir nemesti kelio dėl takelio. Pravartu spręsti ir tvarkyti neatidėliotinas pinigines, turtines problemas.

MERGELĖ. Susirūpinimą kels turtiniai, materialiniai arba darbo reikalai. Būtinas taktas ir dėmesys bendraujant su aplinkiniais. Stiprybės teiks draugiškas palaikymas, juntama simpatija.

SVARSTYKLĖS. Nepriplanuokite per daug veiklų, nes jūsų organizmas reikalaus poilsio, ramios aplinkos. Siekite išorinės ir vidinės harmonijos. Pravartu užsiimti dvasiniu tobulėjimu, menu.

SKORPIONAS. Būsite aktyvūs, visuomeniški, viskuo domėsitės. Jūsų ryšiai su draugais, aplinkiniais bus geri, todėl galėsite mėgautis turiningu bendravimu, subtiliu flirtu.

ŠAULYS. Bus nelengva atsikratyti įkyrių minčių, susijusių su darbu, sveikata, konkurencija, partneryste ar kt. Bus daug maloniau, jeigu atostogaujate ir galite puikiai leisti laiką su brangiais žmonėmis.

OŽIARAGIS. Diena bus aktyvi, jeigu jūsų veikla susijusi su švietimu, kelionėmis, tarptautiniais reikalais. Galima netikėta džiugi žinia, pakvietimas arba svečias iš toli.

VANDENIS. Regis, jums teks paišlaidauti vaikų, sutuoktinio poreikiams. Visgi nevalia aklai eikvoti santaupų, nes pinigų tuoj prireiks. Įvertinkite, kiek svarbu ir prasminga tai, ko prašo šalia esantys.

ŽUVYS. Būsite nusiteikę žaisti, sportuoti, flirtuoti, dalyvauti konkursuose. Jaudulį kels išaugęs publikos arba priešingos lyties dėmesys. Išdrįskite išsakyti savo jausmus ir viltis.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS