Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugpjūčio 3 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (RUGPJŪČIO 3 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė rugpjūčio 3-iajai, antradieniui.

AVINAS. Gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su informacija arba reikalauja kūrybiškumo, estetikos. Būsite nusiteikę bendrauti, tarpininkauti, megzti įvairius ryšius. Visgi problemų gali kilti dėl transporto, pervežimų. 

JAUTIS. Grožio, pramogų verslas suteiks galimybių užsidirbti, išsireklamuoti. Džiugins meilė, flirtai, vaikų pasiekimai ir išdaigos. Visgi kai kurių nebrandžių artimųjų elgesys gali sukelti rūpesčių arba jus išvesti iš pusiausvyros. Saugokitės elektros iškrovos.

DVYNIAI. Šiandieną turbūt pavyks naudinga linkme pakreipti kai kuriuos aktualius reikalus. Seksis sudaryti sutartis, įsigyti materialinių vertybių, tartis dėl kredito Tačiau situacija bus nervinga, jei teks teikti interviu, reaguoti į komentarus, sklaidyti paskalas.

VĖŽYS. Tai turėtų būti rami, paslaptinga, bet kartu aistringa diena tiems, kurie įsimylėję. Pasižymėsite puikia intuicija ir komercine uosle. Nepagrįstai nesijaučiate populiarūs, lindite šešėlyje, o tuo galbūt naudojasi veržlesni pažįstami. Pasitikėkite savimi.

LIŪTAS. Šiandien būsite linkę maloniai ir teisingai elgtis, kartu tikėsitės daugiau geranoriškumo iš aplinkinių. Kita vertus, situacija gali būti nervinga, jeigu užsiimate administracine ar politine veikla, logistika. Atsargiai kelyje bei su elektra.

MERGELĖ. Jeigu reikia aptarti būsimus darbus, apsilankyti pas vadovybę, valdininkus, darykite tai šiandien. Ir jums, ir tiems, su kuriais bendrausite, nestigs sveiko humoro, draugiškumo. Visgi labai svarbu pastebėti detales, kažką pasirašant, įsipareigojant.

SVARSTYKLĖS. Galite gauti viliojamą pasiūlymą, susijusį su užsieniu, meno projektais. Diplomatišku elgesiu galėsite įveikti arba sumažinti slaptas intrigas. Visgi nederėtų pasiduoti suktų pažįstamų vilionėms.

SKORPIONAS. Ši diena bus svarbi, jei tvarkote nuosavybės, investicijų, draudimo reikalus. Prieštaringai banguos derybos. Visgi gali nepakakti vien jūsų noro taikiai sureguliuoti problemas, jei oponentai žaidžia nesąžiningai. Laimei, džiugins, meilė.

ŠAULYS. Labai aktualus bus verslo ar kitokios partnerystės klausimas. Galbūt įsigysite naudingą sąjungininką. Jeigu esate kelionėje, galimi netikėtumai, susiję su naujais reikalavimais, testavimais. Ypač saugokite sveikatą, venkite masinių susibūrimų.

OŽIARAGIS. Augs noras mylėti ir būti mylimiems. Spontaniškas pasimatymas neturėtų nuvilti, jei jūsų norai realūs. Ne pro šalį būtų keisti mitybą į sveikesnę, išsivalyti organizmą, peržiūrėti garderobą ir pagalvoti, kaip jį atnaujinti. Saugokite vaikus.

VANDENIS. Ši diena jums turėtų būti nebloga, jeigu sumanėte investuoti ar įsigyti modernų daiktą. Kita vertus, sulauksite priekaištų, prieštaravimų, netaktiško oponavimo. Saugokitės elektros iškrovos, avarinių situacijų.

ŽUVYS. Tikėtina, kad atsiras neatidėliotinų reikalų, susijusių su namais, artimaisiais arba situacija darbe. Jeigu esate išvykę, tai gali sukelti keblumų. Atsargiai kelyje, saugokite savo ir kitų sveikatą.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS