Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugsėjo 1 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (RUGSĖJO 1 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė rugsėjo 1-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Šiandien turėtų sustiprėti pasitikėjimas ir atsirasti svarbios informacijos aktualiu klausimu. Gali išsispręsti skolos, kreditavimo klausimas arba kaip tik teks skubiai ieškoti sprendimo.

JAUTIS. Iš partnerių, gerbėjų galite sulaukti viliojančių pasiūlymų. Sugebėjimas dalintis, suprasti bus didelė vertybė. Galite rasti draugiją, kuri noriai prisidės prie jūsų sumanymų įgyvendinimo.

DVYNIAI. Aktualūs bus sveikatos ir darbo klausimai. Pats metas pasirūpinti savo profesiniu tobulėjimu, pradėti kelti kvalifikaciją, mokytis naujų dalykų. Jeigu nekaip jaučiatės, išsitirkite sveikatą.

VĖŽYS. Tikėtini kūrybiniai, projektiniai ir kitokie siekiai, naujos viltys. Kažko galėsite pasimokyti iš augančios kartos, netgi iš savo atžalų. Galite padaryti gerą įspūdį tiems, kurie jumis domisi.

LIŪTAS. Mintys daugiausiai suksis apie asmenines aktualijas. Galite išleisti pinigų, kad patenkintumėte artimųjų poreikius, pagerintumėte savo gyvenamąją, sodybinę ar darbo aplinką.

MERGELĖ. Neblogai spręsis reikalai, susiję su korespondencija, reklama, žiniasklaida. Padaugės draugiškų kontaktų, sutarimo su aplinkiniais, išgirsite naujienų, apsispręsite dėl aktualių reikalų, užsakymų ar apsisprendimų.

SVARSTYKLĖS. Nepraleisite progos užsidirbti pinigų, net jei tai tebūtų trumpalaikė galimybė. Jei rimtai pasistengsite, šiandien jums turėtų pavykti išsireikalauti uždirbtus, pažadėtus ar paskolintus pinigus, gauti planuotą prekę.

SKORPIONAS. Ši diena žada įspūdžių ir jaudulio. Tai, ko šiandien naujai imsitės, turėtų atnešti naudos. Net jei ne jums, o kitiems šiandien prasidės naujas startas, vis tiek emocionaliai į tai reaguosite. Regis, kai kam labai reikės jūsų palaikymo, padrąsinimo.

ŠAULYS. Šiandien jums atrodys, kad aplink jus visi aktyvūs, o jūs tarsi nespėjate įsitraukti į įvykius. Tai diena, kai dera šiek tiek sulėtėti, kad aiškiau pajustumėte bendrą situaciją ir savąją misiją. Verta pasikliauti intuicija.

OŽIARAGIS. Profesinėje veikloje galimi pasikeitimai į geresnę pusę. Palankus metas sudaryti sutartis, įsilieti į kolektyvinę ar visuomeninę veiklą, kokį nors judėjimą, demonstruoti organizacinius sugebėjimus, telkti bendraminčius.

VANDENIS. Savo siekius stengsitės įgyvendinti bet kokiomis priemonėmis. Galbūt jums pavyks bent kiek padidinti savo įtaką. Galite trumpam atsidurti dėmesio centre.

ŽUVYS. Šiandien reikalai turėtų klostytis beveik taip, kaip pageidaujate. Galbūt gausite svarbią žinią iš užsienio ar oficialios įstaigos. Galimas pasiūlymas, susijęs su kelione, studijomis, stažuote ar kt.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS