Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 11 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SAUSIO 11 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė sausio 11-ajai, antradieniui.

AVINAS. Konfidenciali informacija jums gali padėti išvengti problemų darbe arba jas greitai pašalinti. Deja, niekas nepadės, jeigu kažkur važiuosite netinkamu greičiu ar apsvaigę.

JAUTIS. Jeigu bus klausomasi proto balso ir kolektyvinio susitarimo, viskas vyks gana šauniai ir nusimato svarbūs startai. Kita vertus, impulsyvumas, išsišokimai gali pakenkti ir jums, ir per jus kitiems.

DVYNIAI. Gali kainuoti viešai išsakytos intymios mintys, atskleistos paslaptys, klastos. Viską sverkite sąžine ir protu, nesureikšminkite sausų taisyklių, gandų ir kilusių iliuzijų.

VĖŽYS. Gali džiuginti naujos pažintys, visuomeninė veikla. Tačiau nesitikėkite iš to materialinės naudos ir stabilumo. Neskubėkite nusivilti, jeigu kažkas nepritars jūsų norams, planams.

LIŪTAS. Galimi posūkiai profesiniuose reikaluose. Jeigu siekiate karjeros, gali tekti patirti slaptas intrigas, klastas. Santūriai įvertinkite galimybes ir neužsimokite per daug. Saugokite vaikus.

MERGELĖ. Tikėtini pasikeitimai, susiję su jūsų pasaulėjauta, pažiūromis, karjera, profesiniais planais, kelione ar pan. Labiau pasitikėkite savimi ir nesigraužkite dėl smulkmenų. Atsargiai elkitės su ugnimi, technika bei kelyje. Saugokitės sukčių.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai pajusite nenumaldomą meilės ir komforto poreikį. Nepraraskite apdairumo, kitaip galite prarasti reikalingą daiktą, dokumentą ar pinigų sumą. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS. Santykiams su aplinkiniais stigs tarpusavio pasitikėjimo, geranoriškumo, blyksčios žaibai. Tačiau gali nudžiuginti susitikimas su meniškos prigimties pažįstamu ar šiaip keistuoliu.

ŠAULYS. Šiandieną teks vikriai suktis darbe. Galbūt sulauksite pasiūlymų, susijusių su verslu, profesinėmis perspektyvomis. Rūpinkitės įvaizdžiu. Nenumokite ranka į netikėtas technines problemas bei sveikatos sutrikimus (tiek savo, tiek aplinkinių).

OŽIARAGIS. Jums gali kilti naujų idėjų, originalių sumanymų. Galite sulaukti pakvietimo į pramoginį renginį, pobūvį ar pasimatymą. Kita vertus, tikėtinos nemalonios apkalbos, nerimas dėl kažkieno sveikatos.

VANDENIS. Šiandien pasistenkite nepriekaištingai atlikti darbus, nes labai svarbu išlaikyti kolegų ir klientų pasitikėjimą bei galimas karjeros perspektyvas. Venkite daug žadėti, ginčytis. Nenumokite ranka ir į šeimos narių problemas,

ŽUVYS. Šiandieną nekelsite gyvenimui bei aplinkiniams didelių reikalavimų, tačiau jie jums gali tokių kelti ir žerti priekaištus. Laikykitės disciplinos, taisyklių, būkite atidūs, kad nekiltų avarijos, nuostoliai.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS