Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (sausio 11 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SAUSIO 11 D.)

  • 0

AVINAS. Šiandieną visur patartinas saikas, santūrumas. Neblogai turėtų sektis menininkams, medikams, mistikams. Venkite alkoholio, kvaišalų, triukšmingų susibūrimų. Nesudarinėkite abejotinų sandorių ir saugokitės vagių.

JAUTIS. Šiandien seksis neblogai, jeigu stengsitės suprasti kitus žmones, sugebėsite atsiprašyti ir atleisti bei rasti kompromisą, tariantis dėl abipusiai svarbių dalykų ir t. t. Galimas svečias iš užsienio, konferencija arba svarbios naujienos iš toli.

DVYNIAI. Darbe įtemptai plušėsite, ypač jei tvarkote finansinius dokumentus, darote pervedimus, atsiskaitymus, administruojate skolas ir t. t. Bendro laisvalaikio nekantriai lauks partneris. Regis, iš partnerių norėtųsi daugiau palaikymo ir supratingumo.

VĖŽYS. Galite planuoti tam tikrą posūkį savo gyvenime, susijusį su partneryste, studijomis ar užsieniu. Galbūt gausite aktualią žinią iš toli arba kažką įdomaus sužinosite iš pokalbių su nepažįstamais žmonėmis.

LIŪTAS. Palanki diena veiklai, susijusiai su medicina, psichologija, higiena ir sanitarija, testamentais ir ritualinėmis paslaugomis. Kad ir kaip stengsitės, užkulisinių intrigų ir apkalbų turbūt neišvengsite.

MERGELĖ. Tai turėtų būti nebloga diena, jei tik išvakarėse jūs ir partneris neprisivartojote svaigalų. Galbūt pramoga ar ypatingu pažadu nudžiuginsite mylimą žmogų, vaikus.

SVARSTYKLĖS. Veikiausiai kils ūpas ir išties būtų pravartu sportuoti, grūdintis, atlikti higienines procedūras. Rūpinkitės ne tik išoriniu savo įvaizdžiu, bet ir vidiniu pasauliu, akiračiu. Siekite darnos su savimi ir kitais.

SKORPIONAS. Jūsų mintys, argumentai bus labai įtikinami bei priimtini ir kitiems žmonėms, todėl šios dienos susitarimai - geras pagrindas ateities sėkmei. Jums seksis sublizgėti viename ar kitame žanre arba saviraiškai paskatinti vaikus, artimą žmogų.

ŠAULYS. Gana sklandžiai tvarkysite verslo reikalus, apskaitą. Jūs nelabai norėsite sutikti su artimųjų pasiūlymu dėl savaitgalio ar namų ūkio. Galite pasijusti vedžiojami už nosies.

OŽIARAGIS. Stabilumo poreikis gali skatinti kategoriškumą, valdingumą. Verčiau būkite ne tiek kritiški, kiek atidūs pašnekovams. Jei tik pamokslausite ar klausysitės vien savęs, niekam nebus nei įdomu, nei malonu. Saugokite sveikatą.

VANDENIS. Jums rūpės papildyti piniginę, nebūtinai legaliu keliu. Arba praturtinti namus patogiais, išmaniais daiktais. Artimo žmogaus sunegalavimas, būklės pablogėjimas ar rizikingas poelgis sukels nerimo.

ŽUVYS. Jums labiau rūpės draugai, renginiai negu darbas. Darbe būsite linkę mėtyti pėdas, išsisukinėti, savo pareigas permesti kitiems, juolab kažkam kitam perkelti atsakomybę už savo aplaidumą.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS