Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 28 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SAUSIO 28 D.)

  • 0

Avinas

Avinas norės surengti šventę ne tiek kūnui, kiek sielai. Dieną geriausia praleisti bendraujant su mylimu žmogumi romantiškoje aplinkoje. Tačiau sudėtingų ir slidžių temų geriau vengti.

Jautis

Jautis neišsiskirs santūrumu. Pasistengti būti santūresniam nepakenks, bet vargu ar pavyks. Gali pasakyti krūvą bjaurių dalykų kitiems ir įsigyti daug priešų. Arba atvirkščiai: būti pozityvus ir susirasti draugų.

Dvyniai

Dvynius trauks ten, kur žmonės linksminasi, o gyvenimas verda! Tačiau patys Dvyniai stokos emocijų. Jiems tiesiog bus malonu būti su linksma kompanija. Tad kodėl gi laisvalaikio nepraleisti kokiame nors vakarėlyje ar klube?

Vėžys

Vėžys nesilaikys elgesio taisyklių. Tačiau aplinkiniai, žvelgdami į tokią veiksmų laisvę, gali padaryti ne pačias palankiausias išvadas apie Vėžį. Daug geriau šiandien būtų užsiimti įdomia kūryba.

Liūtas

Liūto emocijos nuolat svyruos kažkur tarp sąvokų „reikia“ ir „noriu“. Kad nepasiduotų abejonėms, Liūtas turėtų pabandyti suderinti verslą su malonumu. Pavyzdžiui, praleisti dieną studijuodamas ir tobulindamas savo profesinį lygį.

Mergelė

Mergelės daug bendraus su įvairiais žmonėmis. Galimos naujos įdomios pažintys ar susitikimai, kurie pakeis dabartinius Mergelės planus. Geras sprendimas būtų trumpa išvyka – bent pasivaikščioti už miesto.

Svarstyklės

Svarstyklės daug ginčysis, aiškinsis santykius. Kitaip tariant, Svarstyklėms geriau būtų kuo mažiau bendrauti su aplinkiniais  arba bent jau apsišarvuoti kantrybe.

Skorpionas

Skorpionui verta planuoti kokias nors būsimas keliones ar išvykas. Tik geriau neatskleisti to vyresnybei. Jei dar neapsisprendėte, kur praleisite atostogas ar kitą savaitgalį, pats laikas tuo užsiimti.

Šaulys

Šauliui informacijos stoka negresia. Jis rizikuoja stačia galva pasinerti į intrigas, gandus ir paskalas. Gali net nepastebėti, kaip taps ne pačios patikimiausios informacijos platintoju.

Ožiaragis

Ožiaragiui itin naudinga apsilankyti madingame klube, naujo filmo premjeroje ar įdomioje parodoje. Būtent šiose vietose jis turi visas galimybes užmegzti netikėtą pažintį, kuri vėliau turės labai teigiamą poveikį jo likimui.

Vandenis

Vandeniams reikės atgaivinti savo emocijas. Būtų labai gerai suorganizuoti šventę namuose, pasikviesti draugų. Svarbu tik nevartoti per daug alkoholinių gėrimų ir bendraujant vengti slidžių temų.

Žuvys

Žuvims svarbiausia neužsidaryti tarp keturių sienų. Būtų gerai išvykti į kelionę ar bent pasivaikščioti, nueiti į klubą ar į vakarėlį. Kitaip Žuvys bus liūdnos.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS