Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 7 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SAUSIO 7 D.)

  • 0

Avinas

Avinas gali beviltiškai sugadinti net elementariausius dalykus. Kai bandymas išvirti kavos tampa problema, tai signalas, kad geriau visiškai nieko neveikti. Tai turi savų pranašumų – Avinas turi puikią priežastį pailsėti.

Jautis

Jaučio veikla ne visada bus tinkama – rezultatas gali būti visiškai priešingas, nei jis norėtų. Grubūs problemų sprendimo būdai gali jam pakenkti. Kad taip nenutiktų, energingą veiklą verta sumažinti iki minimumo.

Dvyniai

Dvynių figūrai tai ne pati geriausia diena: bus labai sunku bent ko nors atsisakyti. Verta kartkartėmis prisiminti saiko jausmą, antraip apie tai jums primins suplonėjusi piniginė ir pora papildomų kilogramų ant klubų.

Vėžys

Vėžys turės milžiniškų slaptos energijos atsargų. Išlaisvinta energija padės sutriuškinti bet kokią kliūtį, o jei ne, ji ištekės ramiai, kaip vanduo į smėlį. Kuris iš šių scenarijų bus įgyvendintas, priklausys nuo susiklosčiusios situacijos.

Liūtas

Reikalauti iš Liūto saviorganizacijos ir disciplinos bus beprasmiška: tarp žodžių „noriu“ ir „galiu“ – bedugnė, kurios įveikti jis neturės jėgų. Verta atsipalaiduoti ir plaukti pasroviui: šiandien ne jis, o kažkas už jį spręs.

Mergelė

Mergelės fantazija bus puiki. Ypač jei aplinkybės ją skatins, reikalaudamos greitų ir netradicinių sprendimų. Bandydama išspręsti keletą, atrodytų, neišsprendžiamų užduočių, Mergelė turi galimybę pranokti save.

Svarstyklės

Svarstyklėms tai ne pati geriausia diena: daug kas erzins ir pykdys. Reikalai strigs, aplinkiniai demonstruos nesusipratimą ir tingulį. Tik sukaupusios visą valią, jos galės prisiversti atlikti elementarias pareigas.

Skorpionas

Skorpioną erzins aplinkinių lėtumas ir neorganizuotumas. Tačiau jis bus pasirengęs slėpti savo emocijas, kol jį iš kantrybės išves kažkieno netinkamas poelgis. Tada aplinkinius galima tik užjausti: Skorpiono pyktis bus lyg atominis sprogimas.

Šaulys

Šaulio pasiekimai daugiausia priklausys nuo to, kokios nuotaikos atsikels ryte. Kam skirs savo energiją, priklausys nuo teigiamos ar neigiamos jo nuotaikos. Jei pasirinks pozityvumą, galės daryti stebuklus.

Ožiaragis

Ožiaragiui šiandien nevertėtų nieko daryti ir tokia maloni taktika jam nepakenks. Pažiūrėkite filmą, pažaiskite pasjansą, susitarkite dėl malonaus susitikimo.

Vandenis

Vandenis veiks taupymo režimu – tai pasakytina ne tik apie pinigus, bet ir gyvybines jėgas. Jis gali jausti energijos nuosmukį, o tai ne pačiu geriausiu būdu atsispindės jo mintyse ir poelgiuose. Vargu ar jam pavyks įveikti savo būseną.

Žuvis

Žuvys bus linkusios pasirinkti lengviausią kelią į kitų širdis – pinigus. Jos gali paremti vakarėlį, sumanymą nueiti į kiną ar kokį renginį. Visa tai jos suvoks ne kaip beprasmes išlaidas, o kaip investiciją į savo statusą ir kitų pagarbą.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS