Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (spalio 10 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SPALIO 10 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė spalio 10-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Jeigu jums nereikia rimtai pasimokyti, tikriausiai turėsite galimybę ištrūkti iš rutinos gniaužtų, pakeisti aplinką, pasidairyti toliau nuo namų. Tikėtini įdomūs susitikimai, renginiai, naujos realios arba virtualios pažintys.

JAUTIS. Jeigu nesipriešinsite įvykių tėkmei, galite patirti pikantišką nuotykį. Tačiau pinigai slyste slys iš kišenės. Pasiseks, jeigu kažkas jums grąžins skolą, parems finansiškai ar pasiūlys ką nors abipusiai naudinga.

DVYNIAI. Nebloga diena spręsti santuokos ir meilės klausimus, lankyti gimines. Nesivaržykite kreiptis į kitus žmones su prašymais ir pasiūlymais. Draugiškas nusiteikimas padės rasti kelią į kitų širdis.

VĖŽYS. Labiau įsižiūrėkite į smulkmenas, jeigu rinksitės prekę, papildomą veiklą, tarpininkus ar pan. Gali kilti ūpas keisti įvaizdį. Nuoseklios pastangos pagerinti išvaizdą, sveikatą ar namų aplinką išties pasiteisins.

LIŪTAS. Turėtų pagerėti nuotaika, savijauta. Būsite kupini šiltų jausmų aplinkiniams, ypač vaikams. Tikėtinas pasimatymas su atkakliu gerbėju. O galbūt apsilankysite pramoginiame renginyje, gražiame gamtos kampelyje ar pan.

MERGELĖ. Raskite laiko pasigrožėti rudenine gamta, atsipalaiduoti. Kažkas iš artimųjų į jus gali kreiptis patarimo – gebėkite išklausyti ir atjausti. Tikriausiai sulauksite dėmesio iš jums įdomaus žmogaus arba iš tų, su kuriais buvote kiek nutolę.

SVARSTYKLĖS. Neblogai būtų išvykti į trumpą kelionę, susitikti su giminaičiais, draugais. Gausite naudingos informacijos. Tuo pačiu galite palankiomis sąlygomis apsipirkti, pasidairyti po istorines vietas ar pan.

SKORPIONAS. Nesigailėsite, jei šiandien pagal galimybes palepinsite save bei artimuosius, arba pamėginsite padailinti namų aplinką. Galbūt tuo tikslu vyksite apsipirkti.

ŠAULYS. Regis, šiandien būsite jausmingi ir aktyvūs. Būtų gerai, kad dalį laisvalaikio praleistumėte ramioje vietoje, kurioje galėtumėte atitrūkti nuo rūpesčių, šurmulio.

OŽIARAGIS. Būsite linkę svajones painioti su tikrove ir elgtis kiek neįprastai. Galbūt per smarkiai dirbote, dėl to vis dar sunku atsigauti. Labiau rūpinkitės sveikata, teisingai maitinkitės, pakankamai laiko skirkite poilsiui, šeimai.

VANDENIS. Tikriausiai pajusite pagyvėjimą, norą bendrauti, būti įvykių sūkuryje. Neprašausite pro šalį, jeigu pamėginsite įgyvendinti savo siekius, susijusius su visuomenine veikla, populiarumu, lyderyste, meile.

ŽUVYS. Tikriausiai jums nepavyks išvengti aplinkinių dėmesio ar jų primetamos dienotvarkės. Galite susitikti su žmonėmis, su kuriais jus sieja bendri turtiniai ar verslo interesai.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS