Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (spalio 11 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SPALIO 11 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė spalio 11-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Pagrindinis galvos skausmas šiandien bus skolos, finansiniai įsipareigojimai, turto dalybos ar pan. Dėl finansinių nesklandumų gali šlyti ir partnerystės santykiai, verslo projektas, stabdytis pradėti darbai.

JAUTIS. Šiandien gali įvykti tam tikras lūžis asmeniniuose santykiuose. Tikėtina, kad gludinsite aštresnius kampus ir bandysite rasti kompromisą, suderinti interesus ar netgi sužavėti tuos, kuriems norite patikti. Nepersistenkite, nes rezultatas gali būti atvirkštinis.

DVYNIAI. Darbai, projektai gali strigti dėl nenumatytų priežasčių. Jeigu ketinote kur nors vykti, tai ir kelionė gali susitrukdyti. Pasirūpinkite sveikata, jei jaučiate įtartinus negalavimus.

VĖŽYS. Regis, trokšite ir sieksite meilės, bet nebūtinai tinkamais būdais. Galite įsivelti į meilės trikampį arba savo flirtavimu suerzinti artimą žmogų, sukelti pavydą. Meilės santykiai darysis aistringesni, bet stipriai augs ir psichologinė įtampa.

LIŪTAS. Regis, būsite linkę atsiriboti, užsisklęsti, jeigu artimieji nenorės jūsų suprasti. Nereikėtų pernelyg dramatizuoti menkų nesusipratimų. Stenkitės įkūnyti kūrybinius sumanymus.

MERGELĖ. Jeigu neseniai iškraipėte informaciją, įsivėlėte į konfliktą, galimi to padariniai. Vis dėlto kai kas jums seksis puikiai. Turbūt pademonstruosite gerą išmanymą dalyko, kuriuo seniai domitės.

SVARSTYKLĖS. Šiuo metu gali išlįsti jūsų lengvabūdiškumo, išlaidumo padariniai. Kita vertus, net ir būdami labai saikingi, korektiški, vis tiek kažkam neįtiksite, nepatiksite. Neverta dėl to jaudintis.

SKORPIONAS. Būsite jausmingi, aistringi, lengvai pasiduodantys emocijoms, pavydui. Nelabai kontroliuosite savo žodinę raišką, todėl aplink jus pagausės įsižeidusių žmonių.

ŠAULYS. Regis, reikalai klostysis ne itin gerai. Gali išaiškėti kažkokios intymios paslaptys ar slaptos klastos, nuodėmės. Pravartu pamąstyti, atsiribojus nuo svetimų įtakų.

OŽIARAGIS. Jums norėsis lyderiauti, nurodinėti kitiems, tačiau tai tikrai ne visiems patiks. Galimas net kolektyvinis protestas prieš kažkokius jūsų reikalavimus, pakeitimus ar pan.

VANDENIS. Gali būti, kad teks iš peties padirbėti. O jeigu norite atsikratyti įkyrių minčių, susijusių su darbine ar šeimine situacija, sveikata, neatsisakykite draugiško pasiūlymo nekasdieniai praleisti laisvalaikį.

ŽUVYS. Regis, su nerimu lauksite žinių iš užsienio ar oficialios institucijos. Darbe bus sunkoka suderinti dalykinį ir romantinį interesą. Abi sritys gali nukentėti. Būkite pareigingi ir diskretiški toje aplinkoje, kurioje dirbate.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS