Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (spalio 22 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SPALIO 22 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė spalio 22-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Jums turbūt parūps su buitimi, remontu susiję reikalai. Regis, turėsite išlaidų. Galbūt jas sukels sugadintas daiktas, prarastas dokumentas ar kt. Tačiau turėsite su kuo pasidalinti savo problemomis ir sulauksite palaikymo.

JAUTIS. Galite išgirsti gandus arba gauti keistą žinią. Pasistenkite išsiaiškinti dalykus, kurie jums yra svarbūs, bet gana neaiškūs. Kuo daugiau konkretumo, tuo didesnė tikimybė, kad neapsigausite. Aklas patiklumas tikrai neišeis į naudą.

DVYNIAI. Draugystės poreikis prilygs meilės poreikiui, ir turbūt labai stengsitės tapti populiarūs. Finansine prasme tai jums turbūt nebus naudinga, veikiau atvirkščiai.

VĖŽYS. Šiandieną būsite dalykiški ir reiklūs sau bei kitiems. Iki pietų galite daug nuveikti ir pasiekti norimų rezultatų. Vakarop nuotaika susidrums. Galbūt nekaip jausitės arba graušitės dėl artimo žmogaus ar vaikų elgesio, nesėkmių.

LIŪTAS. Bus nelengva suderinti mokslą ir darbą, esamus ir siekiamus projektus. Jeigu ruošiatės egzaminui ar kontroliniam darbui, kiti darbai veikiausiai bus atliekami aplaidžiai. Dėl persidirbimo gali pašlyti sveikata.

MERGELĖ. Būsite gana energingi, tačiau aplinkiniai ne iš karto tai įvertins. Pasistenkite nešvaistyti pinigų, nes jų gali netrukus prireikti svarbiam pirkiniui ar būtinam reikalui. Vakare lyg sunki našta jau atrodys bet kokios namų pareigos, vaikų poreikiai.

SVARSTYKLĖS. Šeimos nariai, sutuoktinis gali pareikalauti daug dėmesio, pagalbos. Galite sužinoti apie artimą žmogų tai, ko nežinojote ar nesupratote. Būkite rūpestingi kitiems, tačiau nesileiskite manipuliuojami.

SKORPIONAS. Šiandien būsite darbštūs ir išties daug nuveiksite bei išmoksite ar kitus išmokysite. Gana palanki diena darbo interviu. Tačiau išgirstą abejotiną informaciją patikrinkite prieš skleisdami kitiems.

ŠAULYS. Su gera nuotaika pradėsite šią dieną. Galbūt prie to prisidės komplimentai, šypsenos. Regis, pasižymėsite kūrybingumu, polėkiu. Gerbėjas, pažįstamas gali pasiūlyti paramą, protekciją.

OŽIARAGIS. Šiandien tikriausiai sugebėsite suderinti ir darbą, ir buitį, spręsti ir savus, ir svetimus rūpesčius. Vis dėlto vakaras parodys, kad tai kainuoja. Mažų mažiausiai, savijautos prasme, nes būsite išsekę, pervargę.

VANDENIS. Taktiški, draugiški pokalbiai su kolegomis, klientais, kaimynais padės sušvelninti situaciją, jeigu dėl kokios nors priežasties ji buvo įtempta ir jums nenaudinga. Nesivelkite į apkalbas, intrigas.

ŽUVYS. Diena gana palanki, tačiau atsargumas nepakenks. Tvarkykite komercinius, nuosavybės, verslo reikalus. Svarbu, kad turto, finansų reikaluose neprarastumėte blaivaus proto, nes lengvabūdiškos avantiūros gali atnešti nuostolių.

Geros dienos! 

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS