Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (spalio 7 d.) | KaunoDiena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SPALIO 7 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė spalio 7-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Jūsų šiandieninė sėkmė labai priklausys nuo kitų žmonių nusiteikimo, palankumo. Gali suaktyvėti jūsų konkurentai ir priešai. Kita vertus, ir patys būsite kaprizingi, nepatikimi, todėl kitiems su jumis bus nelengva.

JAUTIS. Regis, kils ūpas visur daryti tvarką, pradedant nuo savęs – daug dėmesio skirsite higienai, drabužiams, mitybai. Galbūt kursite ateities planus, kuriuose bus skelbiamas atsisveikinimas su žalingais įpročiais.

DVYNIAI. Būsite kūrybingi ir veiklūs. Aštrokų emocijų suteiks aplinkiniai bei nepaklusnūs vaikai. Tačiau humoro jausmas ir asmeninis patrauklumas gelbės jus visose situacijose.

VĖŽYS. Regis, gautas pasiūlymas ar nauja pradžia jums suteiks neblogų vilčių. Tačiau pavydūs kolegos, pažįstami gali mėginti pakenkti, sumenkinti jūsų autoritetą. Galbūt sunerimsite, kad prisiėmėte per daug ar per sunkių įsipareigojimų, o trauktis nėra kur.

LIŪTAS. Visomis priemonėmis stengsitės apginti savo planą, sumanymą. Stenkitės neįsižeisti ir nekerštauti, jeigu jums nepritars. Būkite itin atsargūs kelyje. Saugokitės traumų, ugnies. Vakare niekur nebelakstykite, likite su šeima jaukiuose namuose.

MERGELĖ. Komercinius ir prekybinius sandorius šiandien sudarinėkite itin apdairiai. Turite būti tikri dėl to, ką darote. Venkite patikėti kitiems tuos darbus, kuriuos galite atlikti patys, ypač jei jie sudėtingi, atsakingi.

SVARSTYKLĖS. Gali pasireikšti ne pačios maloniausios jūsų charakterio savybės. Verčiau neliekite pavydo, pykčio ir neprovokuokite nemalonių pokalbių bei incidentų.

SKORPIONAS. Vidinės arba išorinės kliūtys šiandien neleis veikti laisvai bei greitai, nors ir patirsite tokį spaudimą. Būkite atidūs, kad neįsiveltumėte į nelegalias aferas, intrigas.

ŠAULYS. Šiandien nesitikėkite didelių stebuklų. Kiek atiduosite, tiek ir gausite. Gal net šiek tiek mažiau. Galimas pokalbis ar įvykis, pakeisiantis kai kuriuos jūsų planus. Galbūt padaugės vilčių, susijusių su meile ar lyderyste.

OŽIARAGIS. Gana įtempta diena. Galite padaryti profesinę klaidą, o tai neigiamai paveiktų ir prestižą, ir kišenę. Nieko gero nelaimėsite, jei būsite linkę kelti nepagrįstas pretenzijas.

VANDENIS. Galite susidurti su etine ar teisine dilema. Informacija, kurią gausite, gali pasirodyti labai prieštaringa. Vargu ar ji jums padės. Stenkitės protingais būdais pasipriešinti spaudimui, būkite objektyvūs.

ŽUVYS. Tai, ką neseniai labai vertinote, staiga gali pavirsti niekuo, o požiūris labai pasikeisti. Galbūt kils ūpas į kažką investuoti ar kitaip finansiškai įsipareigoti, o gal net keisti gyvenamąją vietą, veiklą.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS