52-ejų metų vyras lėktuve išprievartavo nepažįstamąją Pereiti į pagrindinį turinį

52-ejų metų vyras lėktuve išprievartavo nepažįstamąją

Keleivis lėktuve, skridusiame iš Singapūro į Australiją, išprievartavo nepažįstamą moterį.


<span>52-ejų metų vyras lėktuve išprievartavo nepažįstamąją</span>
52-ejų metų vyras lėktuve išprievartavo nepažįstamąją / Asociatyvi freepik.com nuotr.

Apie tai praneša leidinys „Daily Mail“.

Balandžio 13-ąją dieną 52-ejų metų vyras iš Indijos užpuolė moterį, kuri lėktuve sėdėjo šalia jo. Lėktuvas tuo metu skrido į Perto miestą.

Sielvarto apimta keleivė iš karto kreipėsi pagalbos į palydovus. Lėktuvo ekipažas persodino nukentėjusiąją į kitą vietą ir stebėjo kaltinamąjį viso likusio skrydžio metu.

Lėktuvui nusileidus oro uoste, nusikaltusį vyrą pasitiko policijos pareigūnai. Jis buvo išvežtas apklausai. Indijos piliečiui pateikti kaltinimai dėl seksualinės prievartos.

Vyras kaltinamas įvykdęs vieną lytinį aktą be moters sutikimo, taip pat jam pateikti trys kaltinimai dėl nepadoraus elgesio.

Indijos piliečiui gresia ilgesnis nei 12 metų laisvės atėmimas.

 

 

 

 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Joo

Keista. Kaip tai techniškai atlikti sėdint?
0
0
Elena

Kažkokia nesamone lėktuve žmonių pilna ir kaip tą padaryti bet rašo tokias pievas ir galvoja patikes
2
-1
nu

Feikas. Darbuojas kvailas DI. Tupas intelektas nesuvokia, kad vyras tokioje vietoje negali išprievartauti, nes jam reikėtų bent trijų rankų. O moteris net nešaukė pagalbos.
1
0
Visi komentarai (19)

Daugiau naujienų