Moteris buteliu žiauriai primušė ją išprievartavusį vyrą ir paliko gulėti kraujo klane | KaunoDiena.lt

MOTERIS BUTELIU ŽIAURIAI PRIMUŠĖ JĄ IŠPRIEVARTAVUSĮ VYRĄ IR PALIKO GULĖTI KRAUJO KLANE

Moteris buteliu negailestingai primušė vyrą, kuris ją išprievartavo. Tai įvyko Rusijoje, Permės srityje.

Apie šį įvykį pranešė portalas ura.ru.

Permės srityje esančio Aleksandrovsko miesto gyventoja buteliu primušė savo pažįstamą, kai prisiminė, kad pastarasis išvakarėse ją išprievartavo.

Moteris nuvyko pas vyrą į bendrabutį išsiaiškinti ir paklausė, kodėl jis ją išprievartavo. Pažįstamas moteriai atsakė: „Argi tau nepatiko“?.

Išgirdusi tokį pašaipų atsakymą, moteris buteliu pradėjo daužyti vyrui per galvą.

Teisme Aleksandrovsko gyventoja pasakojo, kad tada, kai pas vyrą atvyko aiškintis, buvo girta. Moters teigimu, ji daužė pažįstamą tol, kol neatsirado kraujo klanas ir vyras nepradėjo gargaliuoti. Tik tada ji išsigando ir išėjo.

Teismas moteriai skyrė ketverius metus laisvės atėmimo. Tačiau į kalėjimą rusė nesės, nes jai skirta lygtinė laisvės atėmimo bausmė.

Kokia bausmė laukia vyro už išprievartavimą, nepranešama.

Rašyti komentarą
Komentarai (40)

Tai kur

Naujiena?

Rasa

Skaičiau valinsko pokalbi su Žvaguliu ten buvo momentas plikagalvio pašikti ant Paškevičiaus Bet pasakyk varlinske o kaip ta rusė Žvagulio boba tau nieko patinka keista juk taip šiki ant rusu plikagalvi nedakištas

natalija

Sakai dainos skambėjo o kaip jauteisi kaip lietuva visa buvo apkarstyta ukru vėliavom ka tai labai patiko tie skarmalai jauteisi laimyngas suskiau Įsikišk šiknon tas savo žines rudnosiau Kasdien klausau russiškas dainas ypač megstu ŠAMANA rusu dainininka ji visas pasaulis klausoinai yra tokios dainos my ruskiė idiom do kanca arba vstanėm Dažmnai anglu amerikonu brogeriai jas leidžia per you-tube o vokietijoje net pro mašinu langus skamba tos rusu dainos nes Šamanas labai puikus dainininkas
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS