Šiurpą keliantis sąmokslas: jauna moteris nusipjovė ranką, kad gautų draudimo išmoką | KaunoDiena.lt

ŠIURPĄ KELIANTIS SĄMOKSLAS: JAUNA MOTERIS NUSIPJOVĖ RANKĄ, KAD GAUTŲ DRAUDIMO IŠMOKĄ

  • 5

Slovėnijoje pareigūnai suėmė moterį ir jos giminaitį, įtariamus tyčia nupjovus moteriai ranką žiediniu pjūklu, kad gautų beveik 400 tūkst. eurų siekiančią draudimo išmoką, pirmadienį pranešė policija.

21 metų moteriai ir jos 29 metų giminaičiui gresia aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmės už bandymą sukčiauti.

„Su vienu iš savo bendrininku ji tyčia žiediniu pjūklu amputavo sau plaštaką nuo riešo, tikėdamasi pateikti tai kaip nelaimingą atsitikimą“, – sakė policijos atstovas Valteris Zrinskis per spaudos konferenciją.

Manoma, kad šį planą moteris parengė anksčiau šiais metais kartu su trimis savo giminaičiais, netrukus po to, kai grupė pasirašė gyvybės ir sveikatos draudimo sutartis su penkiomis skirtingomis draudimo kompanijomis.

Visi keturi sąmokslo organizatoriai buvo sulaikyti, o vėliau du iš jų paleisti.

Moteris tikėjosi gauti vienkartinę maždaug 380 tūkst. eurų kompensaciją ir dar po maždaug 3 tūkst. eurų kas mėnesį iki gyvenimo pabaigos.

Iš pradžių įtariami aferistai tyčia paliko nupjautą plaštaką ir neatvežė jos į ligoninę, tikėdamiesi triskart didesnės kompensacijos už sukeltą nuolatinį nedarbingumą, nurodė policija.

Tačiau pareigūnai spėjo laiku atvežti nupjautą ranką ir vienos Liublianos ligoninės chirurgai ją sėkmingai prisiuvo, pridūrė V. Zrinskis.

Slovėnijoje grynos vidutinės mėnesio pajamos siekia maždaug 1 tūkst. eurų.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Jim Bim

Technine detale - "circular saw" - verciasi "diskinis pjuklas", eismas buna ziedinis, bet ne pjuklas. O nuo durnumo vaistu nera ....

Ela

Tokios debiles ir niekur nemacius

Angelė

Tai psichiškai nesveiki žmonės. Juos reikia izoliuoti ir gydyti.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS