A. Ežerskė: gyvenu šokio ritmu ir žingsniu | KaunoDiena.lt

A. EŽERSKĖ: GYVENU ŠOKIO RITMU IR ŽINGSNIU

Akademijos bendruomenė puikiai pažįsta Aistę Ežerskę. Energingos moters pilna visur: ji užsiima su vaikučiais darželiuose, veda zumbos, sveikatingumo aerobikos treniruotes jų mamytėms, aktyviai dalyvauja bendruomenės gyvenime.

"Šokis – tai mano gyvenimo būdas. Esu įsitikinusi, kad šokis gyvena manyje, nes be jo neįsivaizduoju savo gyvenimo. Šokti pradėjau nuo šešerių metukų, ir šokis mane laiko iki šiol, o ir aš negaliu jo paleisti", – šypsojosi licencijuota zumbos instruktorė.

Būtent šešerių mama Aistę nuvedė į Kauno vaikų mados teatrą. "Jame jau pirmas duris atidariusi supratau, kad atsidūriau savo vietoje. Su teatro vadove Deimante Ūsiene aš ir užaugau, ji man buvo it antroji mama. Aš faktiškai nuėjau jos taku, nes nuo pirmos dienos žinojau, kad noriu būti šokių mokytoja, turėti savo kolektyvą, vaikus mokyti šokti, perduoti visą savo patirtį", – prisiminė pašnekovė.

Žinoma, Kauno vaikų mados teatre buvo visko: madų šou, baleto, šiuolaikinio šokio, moderno, džiazo. Nuo vaikystės susidraugavusi su scena, A.Ežerskė yra dirbusi fotomodeliu, papuošusi ne vieno žurnalo viršelį, dalyvavusi televizijos laidose, įvairiuose grožio konkursuose: "Mis Stilius", "Mis laikinoji sostinė 2002", o "Misis ponia 2012" laimėjo "Misis Foto" nominaciją. "Man niekada nebuvo svetimas pramogų verslas, o scena taip pat yra artima ir sava. Tačiau šokis visuomet ėjo greta", – patikino Aistė.

"Spice Girls" analogas

Trejus metus A.Ežerskė turėjo merginų grupę "Glaam", kurios pagrindiniai prodiuseriai buvo prancūzai. "Glaam" yra išleidusi albumą, įrašiusi keletą klipų, ši merginų grupė dalyvavo net "Eurovizijos" atrankoje. "Aš merginoms kurdavau šokius, padėdavau juos realizuoti kuriant klipus, kuravau veiklą Lietuvoje, bet studija buvo Paryžiuje. Kadangi įrašai buvo daromi Prancūzijoje, tai sunkino veiklą, projektas, kurio užmojai buvo pakeisti "Spice Girls", šiuo metu yra įšaldytas. Tai gražus prisiminimas ir puiki patirtis", – sakė moteris.

Aistė nė kiek nesipuikuoja, kad Prancūzijos sostinėje dirbo su pasaulinio garso atlikėjais Big Ali, Lucenzo, Hams, Bobu Sinclar, dBass, Sasha Lopez, Benny Benassi ir kitais.

Apsistojo ties zumba

Baigusi tuometę Lietuvos kūno kultūros akademiją, įgijo Kūno kultūros ir šokio specialybę edukologijos fakultete. Išbandžiusi daugybę šokio stilių, pradedant nuo šiuolaikinio iki hiphopo, –  moteris apsistojo ties zumba. 2016 m. ji gavo Zumba Fitness Basic 1 instruktorės licenciją, po metų – ir Zumba kids ir Zumba juniors, o pernai – Zumba gold instruktorės licenciją.

A.Ežerskė yra zumbos kids pradininkė Kauno rajone. "Nebuvo taip, kad vieną rytą pabudau ir nusprendžiau – būsiu šokių mokytoja. Link tikslo ėjau mažais žingsniukais ir tebeinu. Mokau kitus, ko pati išmokau. Sukūriau savo brendą, pradėjau kurti, augti ir realizuoti savo svajonę, toliau einu šiuo keliu", – pasakojo moteris. Ji kuria teatralizuotus šokius, pasirodymus tiek suaugusiesiems, tiek vaikams, tiek dainuojančioms grupėms.

Bendruomenės gyvsidabris

Akademijoje A.Ežerskė gyvena nuo vaikystės, baigė vietos mokyklą ir, kaip pati tvirtina, čia jau yra įleidusi šaknis. Paprastai sakoma: savame krašte pranašu nebūsi. Tačiau Aistės veikla bendruomenė labai patenkinta. "Aš tuo labai džiaugiuosi. Tai, ką darau, darau iš širdies, į darbą einu kaip į šventę, neskaičiuoju laiko, nepaisau, kad savaitgalis ar šventinė diena. Jei reikia, tai ir darau", – šypsojosi zumbos instruktorė.

"Aistė yra mūsų bendruomenės gyvsidabriukas, – sakė Akademijos seniūnas Skirmantas Nominaitis. – Ji labai judri, veikli, visus užkrečianti gera nuotaika. Kartais šiek tiek pavydžiu jai tos geros nuotaikos. Jos pavyzdys puikiai liudija, kad gera idėja bet kurioje bendruomenėje gali tapti pragyvenimo šaltiniu. Juk daug geriau yra ką nors daryti, surasti tokios veiklos, kuri teiktų džiaugsmą, nei prašyti pašalpos iš valdžios ar Užimtumo tarnybos. Aš matau, kad Aistei gerai sekasi, kad ji yra atradusi, kur save realizuoti, turi mėgstamą veiklą. Aistė bendruomenei dažnai dovanoja nemokamą zumbos treniruotę, nors tai yra jos verslas.

Šokis – tai mano gyvenimo būdas. Esu įsitikinusi, kad šokis gyvena manyje, nes be jo neįsivaizduoju savo gyvenimo.

Pasak seniūno, A.Ežerskė – šauni moteris, žinoma bendruomenėje, aktyviai dalyvauja jos veikloje. "Labai smagu turėti tokį žmogų, kuris ir kitus užkrečia optimizmu. Stebiuosi, kaip ji visur suspėja, nes, žiūrėk, Aistė dirba su vaikučiais darželiuose, paskui jau dalyvauja kokiame nors rajono renginyje, o čia jau išlėkusi į visai kitą šalies kampelį", – pasakojo S.Nominaitis.

"Esu hiperaktyvi, nenustygstanti vietoj, draugai, pažįstami mane vadina energizer kiškučiu. Išties – pailsiu, pamiegu ir man baterijos vėl pasikrauna. Galbūt jau gimdama gavau misiją energija užkrėsti kitus žmones, įtraukti juos į aktyvią veiklą", – svarstė moteris.

Paklausta, kaip atrodo, jos darbo diena, A.Ežerskė šypsojosi: "Kaip ir visų žmonių. Išleidžiu vaiką į mokyklą. Stengiuosi sukurti naują šokį, dirbu prie kokio nors projekto, dabar aplinkiniuose darželiuose turiu labai daug grupių vaikų, kuriems vedu zumbos kids pamokėles, paskui skubu į nuomojamą salę, kur renkasi moterys. Gyvenu šokio ritmu ir žingsniu, visa mano diena energinga ir aktyvi."

GALERIJA

  • Kūrybiškumas: zumbos instruktorė kuria teatralizuotus šokius, veda zumbos kids pamokėles vaikų darželiuose.
  • Pirmoji: A.Ežerskė yra zumbos kids pradininkė Kauno rajone.
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

000

Ežerskė o gal ežeras kaip su klaidom parašyta

Asta

Šauni moteris, sėkmės jai!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS