Kačerginės Kalėdų eglutę puošia 100 rankų darbo žaisliukų | KaunoDiena.lt

KAČERGINĖS KALĖDŲ EGLUTĘ PUOŠIA 100 RANKŲ DARBO ŽAISLIUKŲ

  • 3

Ant šiųmetės Kačerginės Kalėdų eglutės nerasite masinės gamybos blizgučių. Dailininkės Rodikos Morari 100 rankų darbo žaisliukų, dekoracijos dvelkia šiluma ir primena vaikystę. Eglutėje menininkė paslėpė ir vieną ypatingą žaislą, kurio mitologinę prasmę atskleis kiekvienam jį radusiam.

Iš Moldovos atvykusi moteris Kačerginėje gyvena antrus metus ir mielai prisideda prie bendruomenės gyvenimo: pramokusi lietuvių kalbos ėmė dainuoti ansamblyje „Šypsnis“, rengia parodas, piešimo pamokas vaikams ir suaugusiesiems.

Menininkės įsiliejimu į bendruomenę ypač džiaugiasi Kačerginės seniūnė Aistė Ivanovaitė-Petraitienė. „Rodika yra nepaprastai aktyvi ir kūrybinga. Kiekvienas jos žaisliukas yra meno kūrinys“, – sakė seniūnė.

Kačerginės Kalėdų eglutę supa jaukiai šviečiantys nameliai su bažnyčia, greta jų apsigyveno du besimeldžiantys angelai. „Kai lipdžiau angelą, jis linko. Iš pradžių mėginau taisyti. Vėliau supratau, kad jis meldžiasi. Už tai, ko dabar labiausiai reikia, – taikos ir ramybės“, – šypsojosi menininkė.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Onė

Šaunuoliai o galėtų ir kiti miestai taip puošti eglutes tiek yra gabių žmonių tik reikia iniciatyvos o man atrodo daug prisidėtų,bet aišku kai kam neitų nušvilpinti eurukų

Moldovanka

Graži

Labai

Grazi Kacergines eglute.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS