Kovo 11-osios proga KTU kolektyvai dovanoja nemokamą koncertą | KaunoDiena.lt

KOVO 11-OSIOS PROGA KTU KOLEKTYVAI DOVANOJA NEMOKAMĄ KONCERTĄ

  • 0

Pasitikdamas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Kauno technologijos universitetas (KTU) kauniečiams ir miesto svečiams dovanoja šventinį Kovo 11-osios koncertą. 

Jis vyks kovo 15 d. 18 val. Kauno įgulos karininkų ramovėje. Programoje – KTU akademinio choro „Jaunystės“ dainos ir KTU pučiamųjų grupės „The BrassBess“ pasirodymai. Renginys – nemokamas, rašoma organizatorių pranešime.

Akademinio choro „Jaunystė“ daug pristatinėti nereikia. Tai vienas žymiausių ir seniausių chorų Lietuvoje, rengiantis įspūdingus pasirodymus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Prieš kelis metus atšventęs savo veiklos 90-metį, choras nesustoja dainomis džiuginti savo klausytojų.

Pasak „Jaunystės“ vadovės Danguolės Beinarytės, tokia muzikinė dovana Lietuvai, švenčiančiai valstybės atkūrimo šimtmetį, yra simbolinė ir prasminga.

„Net nekilo abejonių, kad turime paruošti šventinį koncertą. Manau, tokia reikšminga proga kiekvienam kolektyvui yra prioritetas“, – įsitikinusi chorvedė.

„Jaunystė visada geros nuotaikos, su geromis emocijomis, su šiluma artimam žmogui, su daina širdyje, su gyvenimo džiaugsmu, su atsidavimu ir pasiaukojimu. Choras didžiuojasi kiekvienu pasiekimu, tačiau didžiausias nuopelnas – tai ugdomas žmogus, pilietiškumas. Visi choristai yra tarsi viena komuna, bendruomenė, tai – labai svarbu“, – neabejoja D. Beinarytė.

Sukurti šventę kauniečiams pasiruošę ir studentai. Pučiamųjų grupė „The BrassBess“ – tai 2016-aisiais įkurtas kolektyvas, „streetband“ stiliumi atliekantis įvairią šių dienų populiariąją muziką.

Grupės nariai – Kauno universitetuose besimokantys studentai – būsimi inžinieriai, medikai bei informatikai, laisvalaikį turiningai leidžiantys „The Brass Bees“ studijoje.

Bendrame projekte su diksilendu „DixXband“ grupė debiutavo „Kaunas Jazz“ festivalio džiazo gatvės programoje bei festivalyje „TauragėJazz 2017“.

„The BrassBess“ meno vadovas Raimundas Arnašius koncerte žada daug garsų, spalvų ir ritmingų būgnų, o „Jaunystės“ vadovė neišduoda, kokiais kūriniais galės mėgautis į šventinį koncertą atvykę klausytojai.

„Lietuvos šimtmetis diktuoja ir programą, tačiau ateikite ir išgirsite patys“, – ragina D. Beinarytė.

GALERIJA

  • Kovo 11-osios proga KTU kolektyvai dovanoja nemokamą koncertą
  • Kovo 11-osios proga KTU kolektyvai dovanoja nemokamą koncertą
  • Kovo 11-osios proga KTU kolektyvai dovanoja nemokamą koncertą
  • Kovo 11-osios proga KTU kolektyvai dovanoja nemokamą koncertą
KTU nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS