Pažaislyje A. Kaniava žada muzikinę dovaną | KaunoDiena.lt

PAŽAISLYJE A. KANIAVA ŽADA MUZIKINĘ DOVANĄ

  • 0

Birželio 13 d. 19 val. koncertų ciklo "Pažaislio liepų alėjos vakarai" koncerte – dainuojantis aktorius Andrius Kaniava ir nuolatiniai jo scenos bičiuliai – gitaros virtuozas Aleksandras Ten, akordeonininkas Nerijus Bakula. Geriausių rinktinių dainų programą ruošiantis atlikėjas žada jaukų vakarą ir kaip pats sako: "į Kauną visada malonu sugrįžti, nes šio miesto publika yra ypatinga, prieš kurią jaučiu atsakomybę rinkdamasis, ką grosiu. Šiam koncertui ruošiu geriausiai žinomų ir pamėgtų dainų programą".

Vakaro metu žiūrovų lauks muzikinė dovana. Kartu su Andriumi scenoje pasirodys ir kelis kūrinius atliks Giedrė Kilčiauskienė – universaliu talentu apdovanota atlikėja, puikiai besijaučianti ir stilingai pateikianti tiek džiazo, tiek ir kitų stilių muziką. 2017 m. atlikėjai duetu pasirodė nacionalinio bardų festivalio "Purpurinis vakaras" scenoje ir sulaukė publikos simpatijų.

Nuoširdūs monologai, gaivališkos dainos, prasmingi tekstai ir įkvepianti nuotaika laukia visų, kuriems nesvetima A. Kaniavos kūryba.

Į koncertą kviečia geros muzikos ekspertai "Bardai LT" bei svetingumo kompleksas "Monte Pacis".

Koncertų ciklas "Pažaislio Liepų alėjos vakarai" kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje. Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus. Prieš koncertus žiūrovai galės pasigrožėti naujausiais "Mercedes-Benz" modeliais.

Bilietų kaina: 10 €, 12 €, 15 € (prie staliukų po stogu aptarnauja padavėjas).

Bilietus platina "Tiketa". Juos galima įsigyti ir likus valandai iki renginio pradžios prie įėjimo į Karietų aikštę.

GALERIJA

  • Pažaislyje A. Kaniava žada muzikinę dovaną
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS