K. Donelaičio gatvėje – laikini eismo pokyčiai | KaunoDiena.lt

K. DONELAIČIO GATVĖJE – LAIKINI EISMO POKYČIAI

  • 10

Įsibėgėjant Studentų skvero rekonstrukcijai, lietaus ir buitinių nuotekų tinklų atnaujinimas persikelia į šalia esančią K. Donelaičio gatvę. Dėl suplanuotų darbų eismas dviem etapais bus ribojamas nuo spalio 6 iki 29 dienos.

Pirmuoju etapu, kuris vyks spalio 6-15 d., rangovai darbuosis viešajam transportui skirtoje juostoje ties Studentų skveru. Automobilių vairuotojai kaip įprastai netrukdomai galės važiuoti antra ir trečia juostomis.

Likusias dvi savaites, spalio 15-29 d., požeminės komunikacijos bus tvarkomos priešais Vienybės aikštę – antroje ir trečioje eismo juostose.

K. Donelaičio g., kurioje vyrauja vienpusis eismas, vairuotojus ir pėsčiuosius apie vykstančius darbus įspės kelio ženklai. Atnaujinamoje atkarpoje leistinas greitis bus sumažintas iki 30 km/val.

„Atsiprašome už laikinus nepatogumus“, – teigia savivaldybės atstovai.

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

skuba stenėdami

ir skverelį užbetonuot ................ iš buvusio prieškarinio modernizmo tik prisiminimai liks ''chaltūros sostine'' tapus

nieko nėra pastovesnio

už laikinus.

LLL

LIsk po lova, durneli. Kauno valdžia per septynis metus merdėjantį miestą, primenantį gyliw Rusijos provinciją, pavertė normaliu europietišku miestu. Prisiminus "ožių' partijos valdymo laikus, kartu su visokiais tyntomis, buškevičiais, vasilenkomis, ručienėm ir pnš. urodais, vemti norisi.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS