Kaune atidaromos dvi atnaujintos „Iki“ parduotuvės – Žaliakalnyje ir Gričiupyje | KaunoDiena.lt

KAUNE ATIDAROMOS DVI ATNAUJINTOS „IKI“ PARDUOTUVĖS – ŽALIAKALNYJE IR GRIČIUPYJE

  • 16

Į plėtrą ir atsinaujinimą aktyviai investuojantis prekybos tinklas „Iki“ šią savaitę Kaune atidaro dvi atnaujintas parduotuves. Trečiadienį atidaryta parduotuvė „Iki Žaliakalnis“, adresu Savanorių pr. 111. Ketvirtadienį vyks parduotuvės „Iki Girstupis“ atidarymas, įsikūrusios adresu Kovo 11-osios g. 22. Investicijos į abiejų parduotuvių atnaujinimą siekia 2 mln. eurų.

„Tęsiame šių metų parduotuvių atnaujinimo maratoną ir atidarome dar dvi populiarias parduotuves Kaune. Abi jos įrengtos pagal naujausius tinklo standartus, o didžiausias dėmesys atnaujinant parduotuves buvo skirtas laikinosios sostinės gyventojų ir svečių maloniai apsipirkimo patirčiai. Tai užtikrins platesnis prekių asortimentas ir įdiegti nauji technologiniai sprendimai“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Naujoje 1 195 kv. m ploto parduotuvėje Žaliakalnyje nuo trečiadienio pirkėjus pasitinka gausesnis vaisių ir daržovių skyrius, išplėstas kulinarijos gaminių bei kepinių pasirinkimas. Įrengtos net 6 savitarnos kasos, kurių anksčiau šioje parduotuvėje nebuvo. Be to, joje veikia ir 3 įprastos kasos. Parduotuvėje sukurtos 28 darbo vietos. Parduotuvės „Iki Žaliakalnis“ atnaujinimui skirta 0,93 mln. eurų.

„Iki“ nuotr.

Ketvirtadienį atidaromos parduotuvės „Iki Girstupis“ plotas užima 1 350 kv. m. Po atnaujinimo pirkėjus šioje parduotuvėje pasitiks platesnis karštų mėsos gaminių asortimentas, išplėstas ledų ir šaldytos produkcijos pasirinkimas, nuo šiol erdvesnis čia ir gėrimų skyrius. Parduotuvėje įrengtos net šešios „Iki Bitutė“ kasos, leidžiančios apsipirkti kaip įmanoma labiau sumažinant žmogiškąjį kontaktą, bei trys įprastos kasos. Parduotuvėje ir čia pat veikiančioje „Iki“ kepykloje iš viso dirbs 43 darbuotojai. Investicijos į šią parduotuvę siekia 1,08 mln. eurų. Lankytojams abi parduotuvės bus atviros kasdien nuo 7.30 iki 22 val.

Prekybos tinklas „Iki“ šiemet itin daug dėmesio skiria plėtrai, inovacijoms bei atsinaujinimui. Per 2021 m. atidarytos dvi naujos parduotuvės. Dar net 13 parduotuvių renovuotos tiek didžiuosiuose miestuose, tiek ir šalies regionuose, o trys iš jų – „Iki Express“ Klaipėdoje ir Vilniuje – atnaujintos pagal naują koncepciją. Investuojama ir į naujo administracijos biuro bei parduotuvės statybas sostinės Pilaitės rajone.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 227 fizinės „Iki“ parduotuvės, du logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei trys regioninės kepyklos. Prekybos tinkle dirba per 5,9 tūkst. darbuotojų.

GALERIJA

  • Kaune atidaromos dvi atnaujintos „Iki“ parduotuvės – Žaliakalnyje ir Gričiupyje
  • Kaune atidaromos dvi atnaujintos „Iki“ parduotuvės – Žaliakalnyje ir Gričiupyje
  • Kaune atidaromos dvi atnaujintos „Iki“ parduotuvės – Žaliakalnyje ir Gričiupyje
  • Kaune atidaromos dvi atnaujintos „Iki“ parduotuvės – Žaliakalnyje ir Gričiupyje
„Iki“ nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (16)

Taip ir neaišku

Girstupis, Girstutis, o gal Gervėnupis? Kas daugiau?

Anonimas

Matyti , kaip stipriai keičiasi "nutarkuoti pirkėjų" IKI centrai. Dar pamename , kokie brangūs jie buvo ir , kaip dabar stengiasi pritraukti pirkėją....Tik , kad sunkiai einasi , nes jau įsibėgėjęs LIDLas

Ona

Tikrai po remonto nepatogi pasidarė IKI parduotuvė Šilainiuose Žemaičių g-vėje , prieš remontą buvo parduotuvė kaip parduotuvė, o po remonto kažkoks jovalas, tikri labirintai, įdomu koks nesusipratėlis ją perprojektavo, ką senesniam žmogui rasti, aišku vieną senam nėra ko eiti į parduotuvę, bet valgyti reikia ponai projektuotojai ir savininkai. Nebūkit atitrūkę nuo pirkėjų, man atrodo jums turi būti svarbu pirkėjas, o dabar pagal jus ponai savininkai išeina atvirkščiai.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS