Kauno centre sužeisti šeši žmonės Pereiti į pagrindinį turinį

Kauno centre sužeisti šeši žmonės

2009-05-17 17:52
Kauno centre sužeisti šeši žmonės
Kauno centre sužeisti šeši žmonės / Antano Slavinsko nuotr.

Šešiems žmonėms medikų pagalbos prireikė po esto sukeltos avarijos. Jos metu nulaužtas šviesoforas.  

A.Mickevičiaus gatve nuo Laisvės alėjos esto vairuojamas automobilis „Fiat Bravo“ važiavo šeštadienį apie 18.30 val. A.Mickevičiaus ir K.Donelaičio gatvių sankryžoje 24 metų užsienietis neatkreipė dėmesio į degantį draudžiamą šviesoforo signalą ir užstojo kelią K.Donelaičio gatve važiavusiam automobiliui „Citroen Xsara“. Po smūgio „Fiat Bravo“ rėžėsi į šviesoforą, o „Citroen Xsara“ - į namo sieną.

Į ligoninę dėl kojos sumušimo paguldyta pastarojo automobilio 30 metų vairuotoja. Mažesnius sužalojimus patyrė kartu važiavusios dvi penkiasdešimtmetės  ir vos kelių metukų mažametė.

Taip pat nukentėjo avarijos kaltininko automobilyje sėdėjusios dvi keleivės. Viena iš jų dėl krūtinės sumušimo paguldyta į ligoninę.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų