„Kauno dienos“ studijoje – A. Butkevičius: įvykiams Baltarusijoje diriguoja Rusija | KaunoDiena.lt

„KAUNO DIENOS“ STUDIJOJE – A. BUTKEVIČIUS: ĮVYKIAMS BALTARUSIJOJE DIRIGUOJA RUSIJA

  • 47

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi Nepriklausomybės akto signataras, pirmasis Lietuvos Krašto apsaugos ministras, politinių technologijų ekspertas Audrius Butkevičius.

A. Butkevičius šalyje vertinamas prieštaringai. Tačiau vargu, ar kas nors gali prilygti jo patirčiai masių valdymo srityje. Konsultavęs Ukrainos, Gruzijos, Baltarusijos ir kitų šalių politikus bei opozicionierius, šiandien A. Butkevičius įsitikinęs – tai, kas vyksta Baltarusijoje, naudinga Rusijai. „Baltarusijoje praktiškai nebeliko opozicijos atstovų. Jie sėdi kalėjimuose, emigravo arba pakeitė pažiūras. Liko tik alternatyvūs politikai“, – sako jis. Ir tie „alternatyvūs politikai“, pasak A. Butkevičiaus, yra dosniai finansuojami Rusijos bei šoka pagal jos dūdelę.

„Aš nesakau, kad Aleksandras Lukašenka yra gerai, tačiau jis buvo sukūręs buferinę zoną tarp Lietuvos ir Rusijos. Jį pakeisiantys politikai bus kur kas labiau prorusiški“, – įsitikinęs A. Butkevičius.

Jo nuomone, valdžios perdavimas kaimyninėje šalyje įvyks per artimiausius metus. Įžvalgos, argumentai ir faktai, su kuriais galima sutikti arba ne, tačiau išgirsti įdomu – pokalbyje „Kauno dienos“ studijoje.

 

 

GALERIJA

  • „Kauno dienos“ studijoje – A. Butkevičius: įvykiams Baltarusijoje diriguoja Rusija
  • „Kauno dienos“ studijoje – A. Butkevičius: įvykiams Baltarusijoje diriguoja Rusija
  • „Kauno dienos“ studijoje – A. Butkevičius: įvykiams Baltarusijoje diriguoja Rusija
  • „Kauno dienos“ studijoje – A. Butkevičius: įvykiams Baltarusijoje diriguoja Rusija
Vilmanto Raupelio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (47)

Tamstos vietoje patylėčiau

Tu geriau papasakok,kaip būdamas "patriotu" ir dar Lansbergio gynybos ministru gyreisi,kad mes pasiruošią ,ant stogų mūsų snaiperiai.Taip kalbėjai per televiziją.O kaip Paleckis tai pakartojo,tai tą žmogelį net į cypę uždarė ir negali nei nuteisti,nes nėra už ką,nei paleisti,nes bus smūgis propagandai.Buvai ir liksi Garliavos felčeris ir nevaidink čia didžiulio politiko.Įeisi į gėdingą istoriją tik todėl,kad būdamas garsiu konservatoriumi ir ministru,už kyšio prievartavimą papuoliai į cypę ir ten sėdėdamas turėjai Seimo nario pažymėjimą. Atsėdėjęs cypėje nustatytą laiką,nukakai tiesiai į Simą.Tai žinoma negirdėta pasaulio istorijoje atvejis.Deja,mūsų tuometiniai "patriotai"tai sugebėjo.

paseno Butke

...jis matai, neturi, kam perduoti pinigus Belarusijoj..ieskok ir rasi...Putinas tai randa? Ar po Pociunio, pinigu jau nebegavot... Moldavijoje tiek darbo...ten, kaip tik Prezidento rinkimai

Ten diktatoriui ir jo kariaunai liko 5 dienos

Besaligiskai kapituliuoti. Po to bus sunaikinti visi. Baltarusijos prezidente paskelbe ultimatuma. Tik besaliginr kapituliacija. Kurie nesuspes pereiti i laimejusios prezidentes puse tiems bus hana.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS