Kauno vicemero etato mažinimui pritarta vieningai | KaunoDiena.lt

KAUNO VICEMERO ETATO MAŽINIMUI PRITARTA VIENINGAI

  • 7

Antradienį pritarta, kad Kaune vietoj trijų mero pavaduotojų būtų tik du. Dauguma tarybos narių pritarė tokiam projektui.

Miesto taryba svarstė siūlymą naikinti vieną mero pavaduotojo etatą. Tokiam siūlymui pritarė 30 tarybos narių, trys nuo sprendimo susilaikė ir dar trys nepritarė. Nuo šiol mero Visvaldo Matijošaičio pavaduotojais bus Andrius Palionis ir Mantas Jurgutis.

Portalas kauno.diena.lt primena, kad toks siūlymas atsisakyti vieno vicemero etato atsirado maždaug praėjusią savaitę. Miesto atstovai aiškino esą visa sistema puikiai veikia ir su dviem mero pavaduotojais, tad reikia žiūrėti į kokybę, o ne į kiekybę, todėl formaliai panaikinus pareigybę, esą bus taupomi miestiečių pinigai.

Andrius Palionis/Vilmanto Raupelio nuotr.

Taip pat primename, kad praėjusių metų gruodį iš vicemerės pareigų dėl asmeninių priežasčių pasitraukė Rasa Šnapštienė. Ji buvo atsakinga už švietimo, socialines sritis. Jai išėjus, darbus pasiskirstė likę mero pavaduotojai bei savivaldybės administracijos darbuotojai. Būtent ši mero pavaduotojo pareigybė antradienį tarybos sprendimu ir buvo panaikinta.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

KKiK

Kokie dar vicepadėjėjai pareigoms į kurias patenkama kai išrenka miesto gyventojai? Nesugebi dirbti - tai tyliai iš savo kišenės samdykis, o ne iš miesto biudžeto. Iki 0 reikėjo sumažinti.

etatus

sumazins o pinigus sau isidalins a r pasiims pripliusaves ta etata sau;;;;;;?...

stilius

KOKIU DIDŽIU TAS ETATAS SUMAŽINTAS?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS