Kulautuvoje prasidėjo pagrindinių gatvių rekonstrukcija | KaunoDiena.lt

KULAUTUVOJE PRASIDĖJO PAGRINDINIŲ GATVIŲ REKONSTRUKCIJA

  • 0

Kauno rajono kurortinei teritorijai priklausančiame Kulautuvos miestelyje pavasario paskutinėmis dienomis buvo atidaryta biuvetė. Birželio 13 d. čia vyko dar viena didelė šventė – po gaisro atstatytoje Švč.Mergelės Marijos vardo bažnyčioje buvo aukojamos pirmosios mišios, o birželio 22 d. prasidėjo Akacijų alėjos ir V.Augustausko gatvės rekonstrukcija.

Bendrovė "Kauno keliai", kuri atliks darbus Kulautuvoje, rekonstravo ne vieną objektą pakaunėje. Kauno rajono savivaldybės vadovai žino rangovo atsakingą požiūrį ir reiklumą sau, todėl neabejoja, kad projektas bus įgyvendintas greitai ir sėkmingai.

Akacijų alėjos ir V.Augustausko gatvės ilgis yra 2,09 km. Po rekonstrukcijos gatvių važiuojamoji dalis bus platesnė ir sieks 6 m, projekto metu bus atnaujinti ir pėsčiųjų takai. Į kiemus ir kitas šalia gatvės esančias teritorijas bus suprojektuotos ne siauresnės kaip 3,5 m pločio nuovažos su betoninių trinkelių arba asfalto danga.

Pagrindinės Kulautuvos gatvėje bus įrengtas naujas, modernus apšvietimas, atsiras nauji suoliukai, šiukšliadėžės, sutvarkyti želdynai.

Gatvių rekonstrukciją planuojama baigti iki 2023 m. vasario mėnesio. Darbų vertė – 2,29 mln.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS