L. Pernavas: niekas nekvestionuoja Kauno policijos viršininko atliktų gerų darbų | KaunoDiena.lt

L. PERNAVAS: NIEKAS NEKVESTIONUOJA KAUNO POLICIJOS VIRŠININKO ATLIKTŲ GERŲ DARBŲ

Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas teigia, kad su nušalintu Kauno policijos viršininku Dariumi Žukausku pirmadienį kalbėjo apie galimybę jam išeiti į pensiją.

„Pirmadienį buvome trumpam susitikę, aš jam paaiškinau, kad surinkta medžiaga, su kuria susipažinus man kyla daug abejonių. Paaiškinau jam teisines pasekmes, pasakiau, kad bus atliktas patikrinimas dėl slaptumo. Kalbėjome ir apie tai, jog teisės aktai numato ir tokią galimybę, kaip išėjimą į pensiją“, – BNS atsiųstame komentare trečiadienio popietę sakė L. Pernavas.

Jis sakė, kad privalo reaguoti į tai, kas vyksta Kauno policijoje.

„Noriu pabrėžti, kad visuomet galioja nekaltumo prezumpcija. Niekas nekvestionuoja D. Žukausko atliktų gerų darbų, bet tai nėra imunitetas nuo rizikų, kurias mes matome“, – pridūrė generalinis komisaras.

D. Žukauskas anksčiau teigė, kad policijos vadovybės jam mesti kaltinimai yra neadekvatūs ir tvirtino, jog L. Pernavas siūlė jam eiti į pensiją, o jei ne – bus imtasi kitų priemonių jį pašalinti iš Kauno policijos vadovo pareigų.

Noriu pabrėžti, kad visuomet galioja nekaltumo prezumpcija.

Generalinis komisaras kiek anksčiau trečiadienį pranešė, kad D. Žukauskas bus nušalintas nuo pareigų dėl įslaptintos informacijos saugumui kylančios grėsmės.

Kauno policijos vadovas nušalintas atliekant tyrimą, kuriame Kauno policijos pareigūnas Donatas Karalukas įtariamas paėmęs kyšių už daugiau nei 10 tūkst. eurų.

L. Pernavo kadencija baigiasi kitą mėnesį. Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis jau anksčiau pranešė, kad neskirs jo dar vienai kadencijai.

Jis trečiadienį keistu pavadino sprendimą nušalinti nuo pareigų Kauno policijos viršininką.

Prieš tapdamas generaliniu komisaru L. Pernavas vadovavo Kauno apskrities policijai.

Rašyti komentarą
Komentarai (29)

Vai vai

Tai policininkai ir gerus darbus atlieka? Ai tiesa... gi prieš keletą metų Vilniuje vaiką į ligoninę nuvežė.

Anonimas

Oo kauno policijoje, kaip gūdžiame sovietyne, vadukui neįtikusį pareigūną imuniteto tarnyba galimai siunčia į cmek psichiatrinei ekspertizei...ir tai vyksta europos sąjungos šalyje, dvidešimt pirmame amžiuje, gerai kad dar yra sąžiningų žurnalistų ir kitų žmonių...

Žilvinas Ručys

KAS LIETUVAI YRA VALSTYBĖS PRIEŠAI ?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS