Lenktynių trasą Kačerginėje valdys nauja viešoji įstaiga | KaunoDiena.lt

LENKTYNIŲ TRASĄ KAČERGINĖJE VALDYS NAUJA VIEŠOJI ĮSTAIGA

  • 1

Planuojama steigti naują viešąją įstaigą, kuri valdytų Kauno rajone, Kačerginėje, esančią anksčiau bankrutavusiam Nemuno žiedui priklausiusią automobilių ir motociklų lenktynių trasą.

„Bankrutuojant viešajai įstaigai „Nemuno žiedas“ iškyla šios automobilių sportinės žiedinės trasos valdymo problema, nes tai yra vienintelis Lietuvoje tokio tipo objektas. Todėl manytina, kad racionaliausias sprendimas dėl automobilių sportinės žiedinės trasos tolesnio eksploatavimo būtų naujos viešosios įstaigos įsteigimas“, – rašoma Vidaus reikalų ministerijos rašte.

Vyriausybės pasitarime pirmadienį iš esmės sutarta, kad valdyti trasai būtų steigiama viešoji įstaiga „Nacionalinis žiedas“. Jos dalininkėmis būtų Kauno miesto ir rajono savivaldybės bei Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Vyriausybės. Savivaldybės jau yra pritarusios naujos įstaigos steigimui.

„Vyriausybė pasitarime nusprendė toliau tą klausimą teikti į posėdį“, – žurnalistams sakė vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas.

Skaičiuojama, kad nauja viešoji įstaiga iš teikiamų paslaugų per metus gautų apie 100 tūkst. eurų pajamų ir apie 6 tūkst. eurų pelną ir šias lėšas investuotų į trasos ir teikiamų paslaugų gerinimą.

T.Žilinskas teigė, kad valstybė ir toliau ieškos privataus investuotojo, kuris valdytų trasą.

3,5 mln. eurų skolų valstybei turėjęs „Nemuno žiedas“ bankrotą paskelbė pernai gruodį.

Turtas, kuriuo įstaiga disponavo iki bankroto, siekė apie 30 tūkst. eurų, o visa infrastruktūra, kuria naudojosi įstaiga, valdyta pagal panaudos sutartį su Kūno kultūros ir sporto departamentu. Ji ir toliau liko departamento nuosavybe.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

lijopardas

o tai e.jaka pasodins ar istrauks iki senaties ? galetu kaunadienis apie bylos eiga ka nors suzinoti ir parasyti

SUSIJUSIOS NAUJIENOS