Po skandalo nušalintas ligoninės vadovas: šią situaciją vertiname kaip nesusipratimą | KaunoDiena.lt

PO SKANDALO NUŠALINTAS LIGONINĖS VADOVAS: ŠIĄ SITUACIJĄ VERTINAME KAIP NESUSIPRATIMĄ

Kauno klinikinė ligoninė trečiadienį ministerijai pateiks paaiškinimus apie situaciją, kai buvo kaupiamos vienkartinės apsaugos priemonės.

Pasak tyrimo metu nušalinto ligoninės vadovo Albino Naudžiūno, darbas gydymo įstaigoje tęsiasi, situaciją kolektyvas vertina kaip nesusipratimą ir tikisi išvadų sulaukti per savaitę.

„Sudarytas tyrimas, turi mūsų žmonės ir aš atsakyti į tuos daug klausimų, tai šiandien iki dvyliktos valandos turime atsakyti, turės patikrinti ir manau, kad per savaitę išsispręs“, – BNS sakė A. Naudžiūnas.

Jis dar kartą pabrėžia, jog vienkartinės priemonės kauptos atsižvelgiant į ministro įsakymą ir kitų šalių praktiką, o dėl to sprendė infektologai.

„Infektologai dirba ypatingai saugiai. Jeigu jau infektologai nemokėtų saugiai dirbti, tai jau nežinau, kas būtų“, – kalbėjo ligoninės vadovas.

Mes tai vertiname ligoninėje kaip nesusipratimą. Bet nieko nekaltiname – nei valdžios, nei nieko.

„Mes tą visą paaiškinimą su mokslininkų išvadomis, su tais pagrindimais, referencais (nuorodomis) pridėsime, paaiškinsime ir, manau, čia niekas nedega“, – kalbėjo jis.

„Mes tai vertiname ligoninėje kaip nesusipratimą. Bet nieko nekaltiname – nei valdžios, nei nieko“, – pridūrė A. Naudžiūnas.

Pasak jo, ligoninės darbui nušalinimas įtakos neturėjo, nes vietoj jo vadovavimą perėmė ilgametę patirtį turinti pavaduotoja, be to, kol kas situacija su koronaviruso pacientais nėra sudėtinga.

„Dar pas mus ligoninėje padėtis gera, infektologijoje suaugusiųjų ir vaikų tie ligoniai labai gražiai visi gyja, nė vieno neturime mirusio. Turime tris sunkesnius, bet ir jie sveiksta, tai tuo labai džiaugiamės“, – sakė A. Naudžiūnas.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga A. Naudžiūną nuo pareigų nušalino penktadienio vakarą, po to, kai premjeras Saulius Skvernelis pasipiktino paviešintomis nuotraukomis, kur į maišelius supakuoti vienkartiniai medikų apsauginiai drabužiai.

Albinas Naudžiūnas (kairėje) ir Aurelijus Veryga (dešinėje)

Šeštadienį apsilankęs ligoninėje A. Veryga pripažino, kad neišmesti priemonių įsakymą davė pats, o sprendimus ligoninėje priiminėjo infektologai, kurie „žino, ką galima saugot, ko negalima“.

GALERIJA

  • Po skandalo nušalintas ligoninės vadovas: šią situaciją vertiname kaip nesusipratimą
  • Po skandalo nušalintas ligoninės vadovas: šią situaciją vertiname kaip nesusipratimą
  • Po skandalo nušalintas ligoninės vadovas: šią situaciją vertiname kaip nesusipratimą
  • Po skandalo nušalintas ligoninės vadovas: šią situaciją vertiname kaip nesusipratimą
  • Po skandalo nušalintas ligoninės vadovas: šią situaciją vertiname kaip nesusipratimą
"Facebook" nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (23)

onute

Tai tiesiog buvo sukurta provokacija Žeimytės su pagelba ligoninėje dirbančios konservės sukurti kriminala juk gerai suprantam kad tai konservinis provokatoriu darbas

kauniete

STEBINA KIEK DAUG LIETUVOJE ŽINOVU KAIP GYDITIS NUO VIRUSO BET PASIRODO KAD TURIM DAUG GUDROČIU VISKA ŽINANČIU BET TAI TIKRAI NE ŽINANTIS O TIK LOJANTIS IR KELENTIS SUMAIŠTI TOKIU SUNKIU LAIKOTARPIU ŠIUKŠLIUKAI BAIKIT ATSIBODOT O SKVERNELIUI IR VERYGAI DIDELIS AČIU IR SEKMĖS

Darbuotojas

Miela Ona , o tyčiotis iš darbuotojų , rekomenduoti išsiplauti vienkartines med.kaukes ir tokias vėl naudoti garbinga ? O , mokėti ligoninės medikams žemiausius atlyginimus Lietuvoje dera ?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS