Pokalbis „Kauno dienos“ studijoje: kaip išsaugoti sveiką protą beprotiškame pasaulyje? | KaunoDiena.lt

POKALBIS „KAUNO DIENOS“ STUDIJOJE: KAIP IŠSAUGOTI SVEIKĄ PROTĄ BEPROTIŠKAME PASAULYJE?

  • 8

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi Lietuvos psichiatrų asociacijos prezidentė, LSMU Kauno ligoninės Psichiatrijos klinikos vadovė, gydytoja psichiatrė, psichoterapeutė Ramunė Mazaliauskienė.

„Nepamenate, kada paskutinį kartą gyvenimas jums teikė džiaugsmą? Tai gali būti depresijos simptomas“, – įspėja R. Mazaliauskienė.

Milžinišką patirtį sukaupusi gydytoja pastebi, kad depresija tapo „madinga“ liga, kurią nuovargio ar blogos nuotaikos kamuojami žmonės mėgsta diagnozuoti patys sau. Dar blogiau, kai ir gydytis pradeda patys. Priklausomybė nuo raminamųjų ar migdomųjų vaistų po to gydoma ilgai ir labai sunkiai, o psichiatrams dar tenka išsiaiškinti ir pirminę negalavimo priežastį.

Situacija pablogino ir užsitęsusi pandemija, kurios sukeltą įtampą kai kurie „mažina“ besaikiu alkoholio vartojimu. Be to, psichiatrai jau susiduria su nauja psichoze, kuomet žmogus įtiki, kad serga COVID-19.

Tad „Kauno dienos“ studijoje – išsamus pokalbis apie mus kamuojančias baimes ir būdus su jomis tvarkytis.

 

 

GALERIJA

  • Gražvydas Muižys <span style=color:red;>(iš kairės)</span> ir Ramunė Mazaliauskienė
  • Ramunė Mazaliauskienė
Vilmanto Raupelio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (8)

to pala

... panašu ten labiau į kliedesius buvo

Pala

O ne jinai Ziegzdriam vadovavo kai ten Kedi laike ir dubasino kol uždubasibo?

Youtubej tikrai galima pasirinkti.

Kas teisinga, o kas melas. O, tie visi vakaru profesoriai, kur atsistoja ir pasakoja, tai niekas ju neklauso. Valdzia daro savo. O vakaru gyvenimas nera SALDUS, kaip kazkam atrodo. Viskas PINIGAI
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS