Prancūzų sporto prekių milžinės „Decathlon“ pirmosios parduotuvės Kaune statybos įgauna pagreitį | KaunoDiena.lt

PRANCŪZŲ SPORTO PREKIŲ MILŽINĖS „DECATHLON“ PIRMOSIOS PARDUOTUVĖS KAUNE STATYBOS ĮGAUNA PAGREITĮ

  • 5

Komercinio nekilnojamojo turto investicijų, plėtros ir valdymo bendrovė „Baltic Shopping Centers“ 2020 m. pabaigoje skelbė pasirašiusi sutartį su Prancūzijos kapitalo sporto prekių tinklu „Decathlon“ dėl naujos parduotuvės Kaune, Islandijos pl. 30, statybos ir nuomos.

AB „Baltic Shopping Centers“ priklausančio daugiafunkcio komercinio sklypo greta prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ vystymu užsiima nekilnojamojo turto plėtros ir valdymo bendrovė „Baltic RED“. Šių metų vasario 4 d. projektas žengė į naują etapą – pasirinktas generalinės rangos sutartį vykdysiantis partneris ir pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su UAB „Statmax“.

Bendrovė „Statmax“ rinkoje veikia daugiau kaip 11 m., per šį laikotarpį ji yra įgyvendinusi daugiau kaip 130 įvairios paskirties statybos projektų ir pelniusi ne vieną apdovanojimą.

„Plėtodami nekilnojamojo turto projektus, renkamės partnerius, kurie gali užtikrinti sklandžią statybų eigą, optimalią jų trukmę, garantuoti maksimaliai aukštą darbų kokybę ir pasiūlyti prisiimamus įsipareigojimus atitinkančią kainą. Bendrovės „Statmax“ pateiktas pasiūlymas atitiko mūsų lūkesčius. Tikimės, kad pirmasis bendras mūsų projektas bus sėkmingas ir padės pagrindus tolesniam bendradarbiavimui“, – sako AB „Baltic Shopping Centers“ direktorė Ieva Goštautaitė-Gedutė.

Ieva Goštautaitė-Gedutė. 

Statybų darbus žadama pradėti kovo pradžioje. Planuojama, kad jie truks devynis mėnesius. Tikimasi, kad naujoji „Decathlon“ parduotuvė duris lankytojams atvers dar šių metų pabaigoje–kitų pradžioje. Pasak bendrovės vadovės I. Goštautaitės-Gedutės, naujojo verslo objekto architektūrinė koncepcija bus kitokia nei įprasta „Decathlon“ parduotuvėms.

„Siekiame, kad visi mūsų vystomi verslo objektai būtų patrauklūs, šiuolaikiški, funkcionalūs, optimaliai eksploatuojami ir atitiktų darnios miesto plėtros principus, taptų integralia aplinkos dalimi. Taigi šalia „Megos“ iškilsiančio naujojo verslo objekto architektūrinė koncepcija kurta taip, kad jis stilistiškai derėtų su kitais tame pačiame sklype jau įsikūrusiais didžiausio pasaulyje greitojo maisto restoranų tinklo „McDonald‘s“ restorano ir vokiečių mažų kainų parduotuvių tinklo „Lidl“ parduotuvės pastatais, taip pat gretimame sklype esančiu prekybos ir laisvalaikio centru „Mega““, – sako I. Goštautaitė-Gedutė.

Naujojo „Decathlon“ pastato fasadas nebus jam įprastų baltos ir mėlynos spalvų, tačiau  atkartos „Megos“ stilistiką: dalis jo bus padengta tokiomis pat orą valančiomis ir automobilių išmetamąsias dujas neutralizuojančiomis plokštėmis kaip ir „Mega“, pastatą dekoruos medinius elementus imituojančios ir dekoratyvumo suteikiančios lamelės.

„Decathlon“ yra vienas iš didžiausių sporto prekių parduotuvių tinklų pasaulyje. Jame galima įsigyti prekių net 70-čiai skirtingų sporto šakų. Prieš įsigydami didžiąją dalį sporto reikmenų, lankytojai juos gali išbandyti pačioje parduotuvėje įrengtose sporto salelėse.

Pirmoji Kaune atidaroma „Decathlon“ bus didžiausia sporto reikmenų parduotuvė Kauno regione. Planuojama, kad jos plotas sieks 3 600 kv. m., o investicijos sudarys apie 5 mln. Eur.  Pirkėjų patogumui šalia „Decathlon“ parduotuvės bus įrengta 145 vietų antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

AB „Baltic Shopping Centers“ kontrolinis akcijų paketas priklauso Augustinui Rakauskui. Bendra įmonės turto vertė siekia daugiau kaip 200 mln. Eur, o valdomų objektų plotas sudaro daugiau kaip 150 tūkst. kv. m. Bendrovei priklausantį komercinį nekilnojamąjį turtą administruoja viena didžiausių komercinio nekilnojamojo turto plėtros ir valdymo kompanijų Baltijos šalyse  „Baltic RED“. Šiuo metu „Baltic RED“ aktyviai vysto Klaipėdos prekybos centro „Banginis“ rekonstrukcijos projektą ir yra paskelbusi generalinio rangovo konkursą.

GALERIJA

  • Ieva Goštautaitė-Gedutė
  • Prancūzų sporto prekių milžinės „Decathlon“ pirmosios parduotuvės Kaune statybos įgauna pagreitį
  • Prancūzų sporto prekių milžinės „Decathlon“ pirmosios parduotuvės Kaune statybos įgauna pagreitį
Įmonės nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Anonimas

Gali nebestatyti. Neišeina tas gamintojas iš Rusijos, tai nebus įdomus ir čia.

tik tiek

eilinė dėžė

cirkas

Tai plėšikas savo bylas susitvarkė? Nusipirko?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS