Prie Kauno kalėdinės eglutės kviečia siųsti laiškus Kalėdų Seneliui ir artimiesiems | KaunoDiena.lt

PRIE KAUNO KALĖDINĖS EGLUTĖS KVIEČIA SIŲSTI LAIŠKUS KALĖDŲ SENELIUI IR ARTIMIESIEMS

  • 0

Kaune jau tvyro kalėdinė nuotaika. Įžiebus pagrindinę Kauno kalėdinę puošmeną, kauniečių ir miesto svečių laukia staigmenos. Viena jų – Kalėdų Senelio rezidencija ir galimybė išsiųsti laišką su ilgu norų sąrašu.

„Lankydami stebuklingą žaliaskarę nepamirškite, kad tiesiai iš pagrindinės švenčių lokacijos, Rotušės aikštės, galite išsiųsti šilčiausius sveikinimus. Pradžiuginti savo artimuosius itin paprasta: pasiimkite nemokamą atviruką iš aikštėje esančių kupolų, pasirašykite, nurodykite gavėjo adresą ir įmeskite atvirlaiškį į pašto namelį prie Kalėdų senelio rezidencijos“, – apie tai, kad kiekvienas gali pradžiuginti mylimus žmones šiltais žodžiais, kuriuos perduos Kalėdų Senelio nykštukai, priminė miesto savivaldybės atstovai.

„Patikiname, šis paštas pats tikriausias, todėl jūsų kaunastiški linkėjimai nukeliaus tiesiai nurodytu adresu“, – apie patikimą šventinį paštą dar priminė Kauno atstovai.

Tačiau laiškai Kalėdų Seneliui, šeimos nariams ar draugams – ne vienintelė pramoga, kuri laukia Rotušės aikštėje, kalėdinės eglutės prieigose. Čia galima susitikti ir patį Kalėdų Senelį, tad nereikės nei laiško rašyti, visus slapčiausius troškimus mažieji galės susakyti tiesiai į senelio ausį.

Patikiname, šis paštas pats tikriausias, todėl jūsų kaunastiški linkėjimai nukeliaus tiesiai nurodytu adresu.

„Mažųjų kauniečių svajones ir norus išklausyti pasiruošęs ir pats Kalėdų Senelis. Jis aikštėje svečiuosis kiekvieną gruodžio mėnesio savaitgalį. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad artėjant šventėms, vis užimtesnė darosi ir senelio darbotvarkė, todėl jis Rotušės aikštėje lankysis tik tam tikromis valandomis“, – nurodoma savivaldybės „Facebook“ puslapyje.

Tam, kad netektų nusivilti, kad Kalėdų Senelis tuo metu lanko kitus vaikučius, tėveliai raginami iš anksto pasižiūrėti, kada dovanas nešantis barzdočius bus Rotušės aikštėje. Kalėdų Senelio darbotvarkę galima sekti internetiniame puslapyje kaledos.kaunas.lt.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS