R. Karbauskis: ŽŪM padalinys Kaune – 2019-ųjų pradžioje | KaunoDiena.lt

R. KARBAUSKIS: ŽŪM PADALINYS KAUNE – 2019-ŲJŲ PRADŽIOJE

Valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad Žemės ūkio ministerija kitų metų pradžioje planuoja atidaryti padalinį Kaune, o tai rodo įsibėgėjančius planus ministeriją į šį miestą perkelti nuo 2020-ųjų.

„Kitų metų sausio mėnesį jau pradės veikti ministerijos padalinys Kaune“, – trečiadienį žurnalistams po Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime posėdžio sakė R. Karbauskis.

Frakcijai buvo pristatyti ministerijos perkėlimo planai.

Pasak R. Karbauskio, padalinyje pradės dirbti 20 žmonių, pirmiausia kauniečių, šiuo metu važiuojančių dirbti į ministeriją Vilniuje.

„Valstiečių“ pirmininkas taip pat teigė, kad perkeliant ministeriją reikės rasti labai daug naujų specialistų, nes daugelis dabartinių jos darbuotojų nėra susiję su žemės ūkiu.

„Skambėjo pavyzdžiai, kad kada žmonės komentuodavo žemės ūkio klausimus, (...) jie nesuprasdavo, ką šneka. Tai diskredituoja ir pačią ministeriją“, – kalbėjo R. Karbauskis.

Žemės ūkio ministeriją į Kauną galutinai planuojama perkelti vėliausiai 2020 metais.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (26)

Andrius

Šaunuoliai!

Karbauski nepūsk "miglą į akis" žmonėm ir nemeluok

eidamas į rinkimus sakei Žemės Ūkio Ministerija bus perkelta į Kauną tai Rinkimų pažadas PRIVALAI iki kadencijos pabaigos PERKELTI jeigu ne DINK iš Seimo arba rinkėjai Karbauskį išspirs lauk "kaip musę iš barščių"

to 99

Aciu,tokiu permainu su vaiku atemimais,misku kirtimais,mokytoju zeminimais ir tt geriau nereikia.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS