Zapyškyje ir Kulautuvoje bus atnaujintos sporto bazių infrastruktūros | KaunoDiena.lt

ZAPYŠKYJE IR KULAUTUVOJE BUS ATNAUJINTOS SPORTO BAZIŲ INFRASTRUKTŪROS

Ateinančiais metais bus pradėti Zapyškio sporto bazės, esančios prie pagrindinės mokyklos, atnaujinimo darbai.

Kauno rajono savivaldybė primena, kad ypač daug gerų pokyčių Zapyškyje įvyko šįmet, – restauruotos Šv.Jono Krikštytojo bažnyčios prieigos, paklota asfalto danga Muziejaus gatvėje, įrengti šaligatviai, išasfaltuota aikštelė. įjungtas dviračių tako apšvietimas ir atlikta daug kitų darbų. Tačiau tai dar ne pabaiga. Savivaldybė nusiteikusi ne tik pagerinti sportuojantiems sąlygas, bet ir ugdyti fiziškai aktyvią visuomenę pakaunėje.

Kitąmet statybininkai plušės ir Kulautuvoje, kur taip pat bus sutvarkyta sporto bazė. Tai – dvigubas projektas, kurį rajono valdžia įgyvendins kartu su Zapyškio pagrindine mokykla ir Kulautuvos pagrindine mokykla, nes sporto aikštynai yra šalia šių ugdymo įstaigų.

Anot pranešimo, sutvarkius sporto bazes, bus galima dvigubai padidinti reguliariai sportuojančių vaikų ir jaunimo iki 29 metų skaičių. Pavyzdžiui, šiuo metu Zapyškio seniūnijoje sportuoja 117 vaikų, o po atliktų darbų sportuoti galės 210. Atnaujinus sporto bazes, jose planuojama organizuoti įvairesnius užsiėmimus: dziudo, futbolo, gimnastikos, jogos, karatė, aerobikos, krepšinio, sportinių šokių ir kalanetikos treniruotes.

Zapyškio sporto bazėje bus įrengti bėgimo takų dangos pagrindai, sutvarkyta krepšinio aikštelė, atstatytas futbolo aikštės augalinis gruntas.

Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Kulautuvos sporto bazėje ketinama atlikti daugiau darbų. Bus įrengti bėgimo takai ir sektorius su guma, šuolių į tolį sektorius, atnaujinti lauko treniruokliai bei pastatyti nauji. Naujam gyvenimui statybininkai prikels futbolo aikštyną, įrengs kamuolių gaudykles. Dar ketinama pastatyti 30 vietų lengvų konstrukcijų žiūrovų tribūną, taip pat įrengti pėsčiųjų taką.

„Bendra abiejų sporto bazių atnaujinimo darbų sąmata – 382 tūkst. eurų. Dalį lėšų (225 tūkst. eurų) skirs Sporto rėmimo fondas, kitos – Kauno rajono savivaldybės biudžeto“, – teigia rajono mero patarėjas Edmundas Mališauskas.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Taigis , taigis , kaip gis ...

Čia labai gerai dirba raudonosios soc . bebrių būrelis , tai viskas į Kulautuvą ir į Zapyškį , dar į Rimgaudus.....gal ir Blinkevičiūtė bus atvežta....

Bus FC Macoon?

Gali būti

SUSIJUSIOS NAUJIENOS