Rusakalbio grasinimai, kad sprogs Kauno hidroelektrinė, nepasitvirtino | KaunoDiena.lt

RUSAKALBIO GRASINIMAI, KAD SPROGS KAUNO HIDROELEKTRINĖ, NEPASITVIRTINO

  • 34

Panašu, kad piktavaliai įsiaudrino: ryte sukėlę chaosą Vilniaus ir Kauno oro uostuose, kiek vėliau pranešė apie esą padėtą sprogmenį Kauno hidroelektrinėje.

Kauno policijos atstovai portalui kauno.diena.lt patvirtino, kad lapkričio 20 d. 11.10 val. skubios pagalbos telefonu sulaukta rusakalbio vyriškio pranešimo apie tai, kad 13 val. sprogs Kauno hidroelektrinė. 

Į įvykio vietą išsiųstas policijos ekipažas.

„Pareigūnai ir kolegos iš Viešojo saugumo tarnybos patikrino prieigas, vidaus patalpas, jokių įtartinų daiktų nerado“, – BNS sakė Kauno policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė.

Kauno hidroelektrinė yra vienas iš Lietuvos strateginės reikšmės objektų.

Primename, kad pirmadienio rytą, apie 8 val., gautas anoniminis pranešimas apie galimai padėtus sprogmenis Vilniaus ir Kauno oro uostuose, keleiviai buvo evakuoti iš bendrųjų erdvių.

Įvertinus situaciją ir detaliai patikrinus bendrąsias oro uostų erdves – registracijos į skrydžius tęsiamos, keleiviai vėl leidžiami į terminalus, informacija apie galimą sprogmens pavojų nepasitvirtino.

Nacionalinis krizių valdymo centras ELTAI (NKVC) teigė, kad pastarieji pranešimai apie sprogmenis nėra susiję su maždaug prieš mėnesį vykdyta informacine ataka, kuomet šalies švietimo įstaigos, kitos institucijos masiškai gaudavo laiškus su grasinimais susprogdinti.

„Pranešimų apie neva padėtus sprogmenis braižas šį kartą kiek kitoks, taip pat skiriasi ir forma – gaunami balso skambučiai arba automatizuoti įrašai, o ne laiškai. Aiškių indikacijų, kad tai tęstinė ataka, kol kas nėra“, – nurodė NKVC.

Anot NKVC, tarnybos reaguoja į pranešimus apie sprogmenis ir susitvarko su situacija, įstaigoms teikiamos rekomendacijos, apžiūrimos patalpos.

Nurodoma, kad šiuo metu gavus pranešimą apie galimai padėtą sprogmenį, rekomenduojama pranešti 112 ir vadovautis pareigūnų nurodymais.

GALERIJA

  • Rusakalbio grasinimai, kad sprogs Kauno hidroelektrinė, nepasitvirtino
  • Rusakalbio grasinimai, kad sprogs Kauno hidroelektrinė, nepasitvirtino
Justinos Lasauskaitės nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (34)

Petras

Tai chacholai gali tokia provokacija surengti nes tai išgamu tauta nei vieno nera žmoniško Padarys diversija grybės pasamdyti kad sukelti kara Jeigu iviks kas blogo tai tik banderos pasaulyje sukels tragedijaŠitiek ginklu pardavinėjo ir HAMAS IR EUROPOS MAFIJOZAM

To tam tėvui

Tu vargšas gaidys kalėjime tvatintas per šikine

Reik pagaut tokius orkus

Ir 25 metams i kaliuze.o jei nepagauna,keist strukturu vadus??
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS